איך מכשירים דירת רפאים בירושלים לאכלוס?

איך מכשירים דירת רפאים בירושלים לאכלוס?

קבלן שיפוצים בירושלים

תושבי ירושלים? כולכם מכירים כנראה את הדירות והמבנים הנטושים הפזורים בנקודות שונות ברחבי העיר שנראה שלא ממש מעסיקות איש ושאף אחד לא מתכוון לגור בהם בזמן הקרוב. סביר מאד להניח שכמו אחרים רבים גם אתם רואים בדירות האלו מטרד או שאתם כלל לא מייחסים אליהן חשיבות, אך האם יצא לכם לחשוב עליהן פעם כהזדמנות כלכלית להשקעה? ובכן, אם עדיין לא סיגלתם את זווית החשיבה הזו, אנחנו רוצים לתת לכם הצצה לתופעה הזו, להסביר למה היא קיימת בכלל ולתת כמה רעיונות איך ניתן לעשות ממנה רווח נאה.

מהן דירות הרפאים?

ובכן, דירות הרפאים הן למעשה דירות שנבנו ומחכות לדייר חדש ואפילו דייר ראשון שייכנס אליהן, דירות שמאוכלסות רק מדי פעם, דירות בתהליך בנייה או שיפוץ שנשאר עומד במקום או דירות שהדיירים בהן נפטרו או עברו לגור במוסד. רבים טועים לחשוב שמדובר בדירות לא טובות בגלל העובדה שהפכו לדירות רפאים, אך קבלן שיפוצים בירושלים מטעם שיינר שיפוצים מספר לנו כי מרבית הדירות בעיר ובסביבה הן דירות טובות ואיכותיות שהמחירים שלהן נמוכים במיוחד בגלל שהן עומדות ריקות כל כך הרבה זמן, מה שהופך אותן בהחלט להשקעה כדאית ומשתלמת.

מה אפשר לעשות עם הדירות האלה?

ובכן, בגלל שמדובר בדירות זולות מאד יחסית, תוכלו לעשות איתן כל מה שעולה על רוחכם. אופציה אחת היא למצוא דירה טובה כזו שהיא יחסית ישנה או הרוסה (כך המחיר שלה בכלל יהיה נמוך), לקנות אותה ולשפץ אותה. ברגע שהיא תהיה ראויה למגורים תוכלו להשכיר אותה יחסית בקלות ולכסות את ההשקעה שלכם בזמן קצר. אופציה שנייה היא לשפץ אותה בשביל מגורים שלכם. פתרון מצוין במיוחד לזוגות המעוניינים לרכוש בית ראשון ואין להם את התקציב הנדרש לבית חדש.

האם כל דירה מתאימה?

ממש לא. חשוב לחפש דירות רפאים בסבלנות ולהתייעץ עם איש מקצוע בטרם הרכישה. מצד אחד יש דירות מצוינות שאפשר לשפץ בקלות, אך יש גם בהחלט כאלה שיצריכו עבודה קשה ולא משתלמת. בשורה התחתונה, אם תמצאו דירה מתאימה זה יכול להיות משתלם בהחלט עבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה