בעלי צימרים: איך הופכים את הצימר ליוקרתי?

בעלי צימרים: איך הופכים את הצימר ליוקרתי?

צימר יוקרתי

לנהל צימר זאת אף פעם לא משימה פשוטה ומי שעושה זאת צריך תמיד לשים את הרווחה, ההנאה והנוחות של האורחים לנגד עיניו. למרבה האירוניה, דווקא אנשים שעוסקים בתחום מזה שנים ארוכות לא כל כך יודעים איך לעשות את זה כמו שצריך ומאבזרים את הצימרים שלהם כאילו מדובר בבית פרטי, מה שבהחלט יכול לבוא לידי ביטוי בתפוסה נמוכה במיוחד ובחוסר היענות של הלקוחות. מה שחשוב לדעת, הוא שלא צריך להיות מומחה גדול בעיצוב או מבין בתחום המלונאות והתיירות כדי לשדרג את המראה של כל צימר. הנה כמה נקודות למחשבה שכדאי להתעכב עליהן.

חדר שינה מפנק

אחד הדברים שחשובים לכל אורח שמגיע להתארח בצימר הוא חדר שינה מפנק עם מיטה מפוארת. אנו מצפים להגיע למיטה שהיא מפנקת ונעימה הרבה יותר מזו שבבית שלנו שכן מדובר בחופשה והיא צריכה להיות שונה ומיוחדת. אפשר לרכוש מצעים לבתי מלון למראה נקי ואסתטי, להזמין סמיכות עבות ויוקרתיות מצמר איכותי, וללמוד איך לסדר את המיטה בצורה מהודקת, ממש כמו שקורה בכל בית מלון שמכבד את עצמו. כמובן שחשובה כאן גם מיטה גדולה ורחבה עם מזרון נוח במיוחד.

מראה כללי

שלא יהיה לכם ספק שפנים הצימר שלכם חייב להיות מסודר ומצוחצח בכל זמן ועליכם לדאוג לזה. כמו כן, אם הריהוט שלכם מיושן, כדאי בהחלט להחליף אותו בריהוט חדש ויוקרתי. אם הלכתם על סגנון וינטג' זה בהחלט בסדר גמור, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לבחור ברהיטים ישנים באמת שלרוב ירחיקו את האורחים שלכם מביקור נוסף במקום.

גינה מטופחת

זכרו כי החצר והגינה זה הדבר הראשון שהאורחים שלכם רואים ולכן היא חייבת להיות מטופחת תמיד. אם אתם לא אוהבים או רגילים לעשות זאת בעצמכם, ניתן בהחלט להזמין גנן מקצועי שייפה את פני השטח ויקנה להם מראה פסטורלי, מסודר ונעים. הקפידו לוודא לאחר עזיבה של כל אורח כי החצר נקייה לחלוטין ומוכנה לאורחים הבאים שיגיעו.

שימו לב שלא מדובר בצעדים מורכבים מדי. אם תקפידו לבצע אותם תוכלו בהחלט לשדרג את המראה של הצימר שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה