לספורטאים וחובבי כושר: תוספי תזונה מומלצים לרכישה אונליין

לספורטאים וחובבי כושר: תוספי תזונה מומלצים לרכישה אונליין

מוצרי חלבון ביצה

זה לא משנה אם אתם ספורטאים מקצועיים המתפרנסים מהעיסוק בספורט או שאתם דווקא עושים כושר כתחביב, אתם כנראה מודעים בכל מקרה לחשיבות הגדולה של תזונה נכונה שהולכת יחד עם שגרת האימונים. למען האמת, מחקרים מראים כי ספורטאים שלא מקפידים על תזונה נכונה במהלך האימונים פשוט לא מצליחים להוציא מכל אימון את המקסימום וזה פשוט חבל. אז מה עושה מי שלא מצליח לאכול מגוון או מספיק? ובכן, כאן בהחלט מומלץ שימוש בתוספי מזון מצוינים שאותם תוכלו לרכוש אונליין ולהזמין עד הבית. הנה כמה ששווה לכם להכיר.

חלבון

חלבונים הם למעשה אבני הבניין שבונים את השרירים לאחר כל אימון ומחזקים את הגוף ולכן חשוב להקפיד על צריכה שלהם באופן קבוע. בפרט מומלץ לצרוך חלבון ביצה שהוא חלבון מסוים מאד שמכיל את כל מה שגוף של ספורטאי צריך. אם אתם לא בטוחים איזה מוצרים אתם מחפשים, שווה לעבור על סקירה של מוצרי חלבון ביצה ולהבין בדיוק איזה מוצרים יתאימו לכם ובפרט לסוגי האימונים שאתם מבצעים.

קולגן

יכול להיות ששמעתם כבר בעבר על קולגן, אבל סביר מאד להניח שזה היה דווקא בהקשר הקוסמטי. האם ידעתם כי יש סוגי קולגן שמתאימים בעיקר לספורטאים? זהו קולגן שאחראי בעיקר על בנייה של העצמות ולשמירה על גמישות השרירים והגידים וזה משהו שיכול בהחלט לעזור לכל ספורטאי לשיפור הביצועים ולשמירה על הגוף. אנו בהחלט ממליצים לחפש מוצרים איכותיים עם כמות קולגן גבוהה שיספקו לגוף שלכם את כל מה שהוא צריך בזמן שגרת אימונים.

מולטי ויטמין

חשוב מאד להבין כי הגוף של ספורטאים צריך רכיבים רבים ועשירים יותר מגופו של האדם הממוצע. מולטי ויטמין מרכז בתוכו את כל הוויטמינים החיוניים ממשפחות הוויטמינים השונות ומאפשר להחזיר לגוף במהירות ערכים חשובים שאבדו כתוצאה מהאימון.

אלו הם כמה תוספי תזונה מוכרים ונפוצים על רגל אחת ובהחלט שווה להבין איזה תוספים את צריכים באופן ספציפי. כן אנו ממליצים להתייעץ עם רופא, מאמן כושר או תזונאי לפני שאתם נוטלים כל תוסף שהוא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה