איך קניית עוקבים באינסטגרם תעזור לקידום העמוד העסקי?

איך קניית עוקבים באינסטגרם תעזור לקידום העמוד העסקי?

קניית עוקבים באינסטגרם אם גם אתם מנהלים עסק מסוים, כנראה שאתם מחזיקים חשבונות עסקיים בפלטפורמות המובילות בישראל מתוך הבנה כי מדובר באחת מדרכי השיווק האפקטיביות ולמעשה כאלה שהן הכרחיות לכל בעל עסק. יחד עם זאת אתם כבר בוודאי מודעים לעובדה כי לפעמים קשה להעביר את המסרים ברשתות החברתיות ובמיוחד באינסטגרם, שהיא פלטפורמה פופולרית במיוחד בה אנשים פרטיים ועסקים כאחד מתחרים במרץ על שטחי הפרסום. על כן, יש לנסות להגדיל את התנועה והחשיפה בעמוד כמה שרק ניתן וכשיש מספר גבוה של עוקבים לפרופיל זה בהחלט עוזר. אך האם אפשר להשיג את המטרה הזאת במהירות? התשובה היא כן, בעזרת קניית עוקבים. בואו ננסה להבין איך זה יכול לעזור.

יותר עוקבים = יותר חשיפה

קודם כל צריך פשוט להבין את האלגוריתם של אינסטגרם ואיך בכלל עובד על המנגנון הזה. בגדול, אינסטגרם יודע לזהות כשפרופיל מסוים הוא פופולרי ומושך אליו גולשים חדשים ועל כן הוא מקדם אותו באופן אורגני שכן הוא מתויג כעמוד שמשאיר גולשים באפליקציה. על כן קניית עוקבים באינסטגרם להגדלת החשיפה היא אפקטיבית במיוחד, שכן באופן כמעט מיידי העמוד שלכם יתויג כעמוד פופולרי והמערכת תעזור לכם לדחוף אותו קדימה ולחשוף אותו לכמה שיותר משתמשים חדשים.

הכרה ציבורית

לא האינסטגרם "אוהב" עמודים ופרופילים עם הרבה עוקבים, אלא גם הגולשים עצמם. מחקרים רבים מראים כי עמודים עם הרבה עוקבים נתפסים על ידי הגולשים כאמינים ורציניים יותר ומושכים אליהם כך עוד ועוד משתמשים חדשים. אגב, זה לא תמיד אומר בהכרח שמדובר בעמוד רציני, אבל מבחינה תודעתית הוא בהחלט ייתפס כך אם יש לו הרבה גולשים. כלומר, מדובר בדרך מהירה ונוחה לייצר מוניטין חיובי במהירות שיא.

שיתופי פעולה פורים

מכאן, תוכלו לשתף פעולה עם אושיות רשת ועם עמודים פופולריים אחרים. פרופיל עם עוקבים רבים יביא לרוב באופן די טבעי גולשים ועמודים שירצו לעבוד אתכם וכך תוכלו להגיע לקהלים חדשים במהירות ובקלות.

בשורה התחתונה, איך שלא מסתכלים על הדברים, קניית עוקבים יכולה להגדיל את החשיפה שלכם במהירות שבכלל לא דמיינתם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה