סקירה מיוחדת: 5 מכונות תספורת מומלצות לשנת 2021

סקירה מיוחדת: 5 מכונות תספורת מומלצות לשנת 2021

מכונת תספורת

אם יש פריט כלשהו שבו מוכן כל גבר להשקיע, הרי שמדובר במכונת תספורת. בעבור מי שמעדיף להסתפר בבית ולא להוציא מאות שקלים בחודש על ביקורים אצל הספר, מדובר לא רק בפריט מותרות, אלא במכשיר הכרחי שבלעדיו די קשה להסתדר. בדיוק בשל כך מקפידים גברים רבים להתחדש ולרכוש מכונות תספורת חדשות אחת לכמה זמן כאשר הטכנולוגיה כל הזמן מתפתחת ומכונות חזקות ואיכותיות יוצאות לשווקים. אז כדי לעשות קצת סדר בדברים, הנה סקירה קצרה של חמש המכונות המומלצות ביותר לקראת שנת 2021

מכונת תספורת אלחוטית פנסוניק ER1611

היתרון המשמעותי ביותר של המכונה הזאת היא שקלה במיוחד, מה שהופך אותה בהחלט לנוחה לשימוש. כמו כן, זו מכונת תספורת באיכות גבוהה המצוידת במנוע עוצמתי ובסכין חיתוך חזקה במיוחד והעובדה כי זמן הסוללה שלה ארוך במיוחד, הופך אותה לאידיאלית בעבור מי שמעדיף את השימוש במכונה אלחוטית, בעיקר מי שאין לו חיבור לחשמל בחדר האמבטיה.

ערכה מלאה ומכונת תספורת WAHL 79524

מדובר במכונת תספורת עם מנוע חזק בכ-35 אחוזה יותר ממנועים סטנדרטיים של מרבית מכונות התספורת. המכונה מגיעה עם ערכת תספורת מלאה המכילה בין השאר סכינים העשויות קרבון בעלי יכולת השחזה עצמית, מסרק ייחודי המאפשר גיזום מיוחד, מברשות ניקוי, שמן סיכה ועוד.

רמינגטון HC4250

חברת רמינגטון ידועה במכונות התספורת האיכותיות שלה והדגם הזה הוא ללא ספק פורץ דרך. המכונה מאפשרת רמת דיוק גבוהה במיוחד אודות למערכת סכינים מתקדמת, מגיעה עם מסרקי הגבהה באורכים שונים להתאמה אישית גבוהה ומושלמת בעבור מי שרוצה לספר את עצמו.

 אוסטר CLASSIC 76

מי שמחפש תספורת ממש כמו שאפשר לקבל במספרה בהחלט יימצא אותה עם שימוש במכונה המצוינת הזו. היא חותכת בקלות רבה שיער רטוב או יבש, נוחה לניקוי עם סכין נשלפת ומגיעה עם ערכה המכילה שמן סיכה איכותי לשמירה עליה.

רמינגטון HKVAC2000A

מכונה חזקה ואיכותית במיוחד המגיעה עם פיצ'ר מיוחד של שואב שיערות המסייע השומר אותן במיכל קל במיוחד לניקוי.

מדובר בכמה מן המכונות המומלצות ביותר בשוק כיום ואנו בהחלט ממליצים להעמיק עוד ולנסות אותן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה