כך ניירות גלגול יוכלו לחסוך לכם כסף!

כך ניירות גלגול יוכלו לחסוך לכם כסף!

ניירות גלגול

אם גם אתם נמנים על ציבור המעשנים בישראל, אתם כבר בוודאי מודעים לסכומים הכספיים הגבוהים שהתחביב הזה מצריך מדי חודש. בשנים האחרונות המכסים על ייבוא הסיגריות והמיסים שהממשלה גובה מציבור המעשנים עלו באחוזים גבוהים וכיום חפיסות הסיגריות הזולות יותר עולות סביב 40 שקלים שזה בהחלט סכום לא קטן, במיוחד בשביל מי שמעשן הרבה יחסית. בדיוק בגלל זה מעשנים רבים מחפשים דרכים להוזיל את העלויות ודרך מצוינת אחת להתחיל לגלגל סיגריות. כשאתם מכינים לעצמכם את הסיגריות אתם למעשה חוסכים את עלות הייצור ומדובר בהוזלה משמעותית. בואו נבין איך הטבק בשקית ושאר האביזרים יוכלו לחסוך לכם הרבה כסף.

השלם יקר מסך חלקיו

כאמור, כאשר אתם רוכשים חפיסת סיגריות מוכנות, אתם לא משלמים רק על המוצר עצמו, אלא גם על כל תהליך ההכנה שלו הכולל אלפי עובדי ייצור, מכונות מתוחכמות שצורכות הרבה חשמל ואריזתו הסופית. לעומת זאת, כשאתם מגלגלים את הסיגריות בעצמכם ורוכשים שקית טבק, ניירות גלגול ופילטרים, אתם למעשה משלמים אך ורק על המוצרים עצמם. נכון שיש תהליך ייצור של האביזרים שעולה גם הוא כסף, אבל מדובר בתהליך זול משמעותית. כאן למעשה אתם מרוויחים את החיסכון המשמעותי והעיקר בכל הסיפור.

מעשנים פחות

עוד עובדה בהחלט משמחת היא שמי שבוחר לגלגל את הסיגריות שלו בעצמו מעשן לרוב פחות ולפעמים במידה משמעותית ביותר. לא מדובר בניחוש או סברה, אלא בעובדה המגובה במחקרים רבים ואפילו יש כאלה שעוברים לסיגריות מגולגלות בדרך להפסקת עישון מוחלטת. כמובן שיש כאן אלמנט משמעותי של חיסכון בכסף שהוא חשוב, אבל זאת גם הזדמנות מצוינת לשמור על הבריאות שלכם, שפגיעה בה אגב גם עלולה לעלות לכם לא מעט כסף בבוא מן הימים.

אתם לא חייבים להיות מומחים לגלגול

אם אתם שוקלים לעבור לסיגריות מגולגלות אבל לא בטוחים איך עושים זאת, דעו כי אתם לא חייבים להתמחות באומנות הגלגול. תוכלו לרכוש בזול היום מכשיר גלגול איכותי וכך תוכלו להתחיל לחסוך הרבה כסף מדי שנה כבר ממחר בבוקר!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה