איך מאבזרים את חדר השירותים בעסק?

איך מאבזרים את חדר השירותים בעסק?

חברת "צהלש" למתקני שירותים ציבוריים

כשמתכננים ומעצבים משרד או חנות, צריך לחשוב על כל פרט, בין אם זה בהיבט המעשי ובין אם זה בהיבט של הנראות. בין היתר, צריך להשקיע גם בתכנון ועיצוב חדר שירותים אשר אמור לשרת את הלקוחות. במאמר זה נסביר מדוע זה חשוב וכיצד עושים את זה נכון.

מדוע חשוב להשקיע בחדר שירותים של בית עסק?

באופן טבעי יש לחדר שירותים בבית העסק ייעוד מעשי, שכן הוא אמור לשרת את הלקוחות שמגיעים אל העסק. אך יש לו גם ייעוד מבחינת נראות, מאחר והוא חלק מהפנים של העסק. אם לקוח נכנס לשירותים ורואה שהם מעוצבים ומאובזרים בצורה יפה, זה מותיר עליו רושם חיובי. לכן, רצוי לעצב ולאבזר אותו במוצרים איכותיים, למשל, מוצרים של חברת "צהלש" למתקני שירותים ציבוריים.

עם אילו מוצרים רצויים לשירותים של בית העסק?

מייבש ידיים

חשוב להתקין אמצעי לייבוש ידיים, בין אם הוא תלוי על הקיר ובין אם הוא מוצב על הרצפה, זאת על מנת שהלקוחות יוכלו לשטוף ידיים ולייבש אותן, לפני שהם יוצאים מהשירותים. יש להקפיד, שיהיו מספר מתקנים, בהתאם לגודל המקום ולכמות הכיורים.

מחיצות

יש להתקין מחיצות בין תא לתא, וכן בתוך השירותים עצמם באזורים מסוימים, זאת על מנת לייצר הפרדה ולאפשר לכל מי שנכנס לשירותים, ליהנות מפרטיות. המחיצה צריכה להיות גבוהה ואטומה, אפשר גם לבחור מחיצות בצבעים שונים על מנת לעצב את השירותים בצורה יפה ומרשימה.

פחי אשפה

בתוך כל תא וכן בחלל המשותף בשירותים, יש להציב פחי אשפה, על מנת שיהיה היכן לזרוק את הפסולת שמצטברת במקום. על מנת לשמור על הניקיון, רצוי להציב כמות סבירה של פחים, וכן לדאוג לרוקן אותם לעיתים קרובות.

מראות

יש להתקין מראות לפנים מול הכיור, וכן אפשר להציב מראה גדולה לכל הגוף על הדלת או באזור אחר. כך יהיה ניתן להסתדר ולהתארגן בצורה נוחה, לפני שיוצאים מהשירותים.

מתקן לנייר טואלט – על מנת שגלגלי הנייר לא יהיו מפוזרים ולא ייהרסו, חשוב להציב מתקן, בין אם תלוי על הקיר ובין אם במקום אחר בתוך התא. באזור נגיש וזמין.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה