6 תוכניות רדיו שאתם חייבים להכיר

6 תוכניות רדיו שאתם חייבים להכיר

רדיו אונליין

נכון, היום מרבית האנשים מעדיפים לצפות בטלוויזיה בסרטים וסדרות בנטפליקס ודרך שירותי סטרימינג שונים, אבל כל מי שמחפש מעת לעת חוויה יותר אותנטית, כזו שפחות "מאכילה בכפית" ויותר נעימה וטבעית, מקפיד לקרוא מדי עיתונים ומגזינים ולהקשיב כמובן לתוכניות רדיו טובות ומעניינות. אם גם אתם מרגישים שבא לכם לחזור מדי פעם למקורות ולא יודעים לאיזה תוכניות רדיו שווה להאזין, הנה כמה שממש לא כדאי לכם לפספס, כולל טיפ לאיך תוכלו לשמוע אותן תמיד ומכל מקום בארץ ובעולם.

טל ואביעד

בתחנת הרדיו אקו 99 FM תמצאו את אחת התכניות המעניינות המצחיקות והשנונות ברדיו מדי בוקר. טל ברמן ואביעד קיסוס מדברים בצורה מעניינת על נושאים אקטואליים ומארחים אורחים שונים עם פינות קבועות. אמנם ניתן לקלוט את התחנה רק במרכז הארץ, אז במקרה הזה רדיו אונליין מהווה פתרון נהדר לכל מי שלא בטווח וגם למי שכן ורוצה לשמוע בזמנים הנוחים לו, לחזור לתכניות ישנות או לשמוע קטעים נקודתיים.

טייכר וזרחוביץ'

אם אתם עדיין לא מכירים את צמד הקומיקאים האלה, המככבים גם בתכנית הטלוויזיה ארץ נהדרת, אתם פשוט חייבים להאזין לתכנית הרדיו הסאטירית שלהם עם מערכונים קורעים מצחוק וגם נוקבים וחדים.

דידי בביקיני

תכנית הרדיו של השדר הוותיק דידי הררי מביאה מדי יום רדיו משוגע ושמח עם מערכונים מצחיקים, מוזיקה מקפיצה, אורחים מפורסמים באולפן, תחרויות נושאות פרסים ועוד הרבה הפתעות וכמובן דמויות אהובות כמו אהרון אהרון האגדי.

פודקאסט התשובה

מי שרוצה לקבל תשובות מורכבות ומעניינות על שאלות פשוטות כמו למשל מהו מקור השם "תרנגול הודו", ייהנה מאד מהפודקאסט הזה בהגשת דורון פישלר.

שיט של אחרים

פודקאסט טיפולי, מרתק ומעניין במיוחד בהגשת יהב ארז וסיון לוטן, המביא ניתוחים מקצועיים ומעניינים על קשיים ואתגרים בחייהם של המאזינים.

אבא למה?

פודקאסט מרתק ומיוחד לילדים שמתאים מאד למבוגרים וסוקר בצורה מאד נגישה, סיפורית ומעניינת נושאים שונים שמעניינים מאד ילדים ובדרך כלל גם יתפסו את הקשב של כל מאזין בכל גיל. מומלץ להאזין בנסיעה ברכב עם הילדים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה