בחירת ספק אינטרנט לבית העסק: המדריך המקוצר

בחירת ספק אינטרנט לבית העסק: המדריך המקוצר

ספק אינטרנט

מנהלים בית עסק? אם בעבר הייתם צריכים לדאוג לדברים חשובים כמו רווחת העובדים, ליחסים טובים עם הספקים, לתקשורת ודיווח תקין לרשויות המס וביטוח לאומי ועוד מגוון משימות אדמיניסטרטיביות שונות באופן פרונטלי, הרי שהיום אתם נדרשים לעשות את מרבית הדברים הללו באמצעות רשת האינטרנט. בדיוק לשם כך ובכלל בשביל שהעבודה שלכם תתבצע באופן שוטף, אתם חייבים אינטרנט חזק ויציב שיאפשר לכם עבודה חלקה ושוטפת. חשוב להבין, אינטרנט טוב הוא לא דבר שחשוב רק לעסקים המתבססים על הרשת, אלא כל עסק שהוא שכן כמעט כל פעולה היום מתבצעת ברשת. לשם כן, הכנו מדריך מקוצר שיעזור לכם את הספק המתאים לעסק שלכם.

על איזה צורך האינטרנט עונה בעסק שלכם?

אם אתם מנהלים עסק המתבסס על האינטרנט, כמו למשל חנות אונליין, מחזיקים אתר וצריכים להעביר מידע רב דרך הרשת, אתם צריכים אינטרנט חזק עם מהירות גלישה מהירה במיוחד. מנגד, אם העסק שלכם מתנהל ברובו מחוץ לרשת ואתם צריכים את האינטרנט לשימושים קלים יותר כמו שליחת מיילים והוצאת תדפיסים נניח, תוכלו להסתפק בחבילה קטנה יותר וכך גם זולה יותר כמובן. הרעיון הוא לבחור בספק שיודע לשאול את השאלות הנכונות, לאפיין את העסק שלכם ולהציע לכם את החבילה המתאימה לכם. חוות דעת על ספק אינטרנט ITC למשל מראות כי עסקים רבים מסוגים שונים, נהנו מחבילות מותאמות באופן אישי וזה לגמרי הדבר שאתם צריכים לכוון אליו בתהליך.

מינימום תקלות, מקסימום שקט

כשיש תקלות באינטרנט בבית זה אולי מעצבן, אבל לרוב אין לכך השלכות משמעותיות כלשהן. לעומת זאת כאשר התקלות הן בעסק, זה יכול לפגוע בו עד כדי הפסדים כספיים. בדיוק בגלל זה אתם רוצים לבחור בספק אינטרנט כמו ITC למשל, שהגלישה דרכו מתאפיינת במינימום תקלות וכך להיות בטוחים שאתם בדרך הנכונה. מעבר לכך חשוב לבחור בספק שגם יודע לתת מענה מהיר ומקצועי במיוחד כאשר התקלות מתרחשות, דבר שתמיד יכול לקרות כמובן. חשוב לוודא שלספק יש מערך שירות לקוחות יציב ושהוא מסוגל לשלוח טכנאים בזמן קצר במידת הצורך.

אבטחה זה חשוב

ישנם ספקים כמו למשל ספק אינטרנט ITC שמעבר לאינטרנט עצמו, יודעים גם לתת שירותי אבטחה מתקדמים. החל מתוכנות אנטי וירוס, דרך שירותי סינון של אתרים עם פוטנציאל פגיעה ועד לתוכנות מתקדמות להגנה בזמן השימוש ברשת, אבטחת האינטרנט היא דבר חשוב מאד לכל עסק.

הקפידו לוודא את שלושת הדברים החשובים הללו ותמצאו לבטח ספק אינטרנט איכותי ואמין.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה