מכירת תווי קנייה לחגים – איך זה עובד?

מכירת תווי קנייה לחגים – איך זה עובד?

החגים אוטוטו כאן, פסח תחילה ועוד כמה חודשים יגיעו חגי תשרי. זה הזמן שלנו להיערך לחגים השונים. עלינו להחליט איפה לעשות את הארוחה, את מי להזמין, לקנות אוכל ולא פחות חשוב לקנות מתנות לחגים.

זה נכון בתור אנשים פרטיים שרוצים לספק מתנות לבני משפחה וחברים, אך זה גם נכון אם אנחנו בעלי עסק ויש לנו עובדים. סביר להניח שנרצה לקנות להם מתנה שתתאים לצרכים שלהם. אחת האופציות הרלוונטיות עבורנו היא תווי קנייה לחגים. 

לשם כך, עלינו לבדוק איך בדיוק זה מתבצע, במילים אחרות, איך מתבצעת המכירה על מנת שנוכל לרכוש תווי קניה לחג פסח למשל שיתאימו לנו. צריכה להדגיש בהקשר זה, שיש מספר מקומות שמבצעים את המכירה, ועל כן, אנחנו לא חייבים לקנות תווים במקום שמציע אותם במחיר גבוה או בתנאים לא נוחים. חשוב שאנחנו נעשה סקר שוק ונבחן מה כל מקום מציע ומה הכי רלוונטי עבורנו. 

איך מתבצעת המכירה בפועל

ברמת העיקרון, יש מספר סוגים של תווים, כל אחד מהם מאפשר אופציות רכישה שונות, בין אם זה ברשתות שיווק ובין אם זה בחנויות של רשתות שונות או חנויות אחרות. כל תו גם עובד בצורה שונה, כלומר, יש כאלה שמחייבים מאיתנו להגיע לסניף, יש כאלה שאנחנו יכולים להשתמש בהם דרך האינטרנט. 

כשאנחנו ניגשים לקנות תו קנייה, חשוב לדעת מה המחיר שעלינו לשלם ביחס לכל תו וכן מה הוא מציע, כלומר, באיזה סכום אפשר להשתמש בו. כל מקום גם יבקש מאיתנו לשלם בצורה אחרת, מי במזומן ומי באשראי או בצ'יק. 

לפני סיום רק נדגיש, התווים יכולים לשמש קהל יעד מסוגים וקבוצות שונות. כל אחד יכול להתאים לקהל היעד שלו את התווים הרלוונטיים עבורו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה