תפילה לפרנסה

תפילה לפרנסה

תפילה לפרנסה

כולנו זקוקים לבריאות טובה, שמחת חיים וכמובן פרנסה טובה. בעולם המודרני לא ניתן להתקיים ללא עבודה טובה ומספקת, אשר מכניסה משכורת נאה בסוף החודש ומספקת תחושה של ביטחון כלכלי ושקט נפשי. אך מה ניתן לעשות במקרים בהם פיטרו אתכם מהעבודה ואתם מתקשים למצוא עבודה חלופית? או כמובן במקרים בהם מקום העבודה נסגר, עזבתם מיוזמתכם או אפילו נאלצתם לעשות הפסקה לצורך התמודדות עם משבר אישי. במקרים כאלו, אנשים רבים מדווחים על קושי מסוים לחזור למסגרת, היות ורוב מקומות העבודה מחפשים ניסיון ספציפי בתחום ההתעסקות שלהם, ולא לכולם מצוי הניסיון הדרוש. כמו כן, אנשים מבוגרים יותר, לדוגמה, מתקשים לא פעם למצוא מקום תעסוקה, היות ומקומות רבים מעדיפים לדחות אותם מפאת גילם. לכן במקרים כאלו, מומלץ לפנות את בורא עולם, ולשאת תפילה לפרנסה.

תפילה לפרנסה – העוצמה הטמונה בה

אין ספק כי למילים ישנה משמעות, דבר שנאמר כבר בתקופות העתיקות ביותר. בדיוק כפי שמילה מסוגלת לייצר מצב רוח טוב אצל אדם שקיבל הרגע מחמאה, היא מסוגלת גם לייצר מצב רוח שלילי אצל אדם שהעליבו אותו או פגעו בו מילולית. מסיבה זו בדיוק, אין לזלזל בכוחם של מילים, היות ויש להן עוצמה רבה, ולכן חשוב להשתמש בהן בחוכמה. כאשר מדובר על תפילות, עוצמת המילים רק הולכת וגדלה, בזכות הקדושה הרבה הקיימת בנוסח התפילות העתיק. כל מי שיאמר תפילה מהלב, עם התכוונות מלאה ואמונה ביכולת שלה להצליח ולשנות את המציאות שלו, יזכה ללא שום ספק לתוצאות בשטח. לכן כל מי שזקוק לפרנסה טובה, חייב להתפלל לבורא עולם מהלב ולהתחנן לעזרה ולסיוע שלו. אין ספק כי בורא עולם מעוניין בטובת האישית של כל האנשים שאותם הוא יצר, לכן מספיק לבקש ממנו כדי לקבל שפע כלכלי, פרנסה טובה וכל דבר נוסף שחסר לכם.

לסיכום, תפילה לפרנסה מהווה את הדרך הטובה והבטוחה ביותר להתחבר לבורא עולם, לדבר אתו בכוונה מלאה ומהלב וכמובן לבקש ממנו את היכולת להתפרנס בכבוד ובשפע. חשוב להתפלל עם כוונה, היות וללא כוונה פנימית ועמוקה, לתפילה תהיה פחות עוצמה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה