איך למצוא דירות ברחובות

איך למצוא דירות ברחובות

 דירות ברחובות

כל אדם שרוכש דירה או אפילו רק שוכר אותה, רוצה להיות בטוח שהוא עשה את העסקה הטובה ביותר, שאף אחד לא רימה אותו וכמובן שהוא יהיה שלם עם העסקה שהוא ביצע. המשימה הזו הופכת לקשה ומסובכת יותר כאשר מדובר בעסקה לגבי נכס שאינו ממוקם ב"אזור הנוחות" של הרוכש. כלומר, אדם שרוצה לקנות או לשכור דירה בעיר שונה מזו שהוא מתגורר בה כעת, יתקל בקושי, מכיוון שהוא לא מכיר את העיר או את השכונה, הוא לא יודע מהם המחירים המקובלים שם עבור הדירות, אינו מכיר את האוכלוסייה שמתגוררת שם ועוד.

הפתרון האידיאלי – שירותי תיווך

מתווך מקצועי שעוסק בתיווך דירות ברחובות יכול לחסוך הרבה כאבי ראש ועוגמת נפש שעלולים להיגרם לאנשים שרוכשים דירות או שוכרים אותם. המתווך – כשמו כן הוא – מתווך בין אנשים שרוצים למכור נכס כלשהוא לבין אנשים אשר מעוניינים לרכוש נכסים בעלי נתונים דומים. גם כאשר מדובר רק בשכירת דירה, המתווך הוא הכתובת האופציונאלית למציאת דירה להשכרה אשר עונה על כל דרישות הלקוח.

עם זאת, כאשר מחפשים דירה ברחובות, חשוב לפנות למשרד תיווך שממוקם בעיר או לפחות אחד כזה שמכיר טוב את האזור. עובדה זו היא חשובה ביותר, מכיוון שככל שהלקוח פחות מכיר את האזור, כך יוכלו המוכרים ובעלי הנכסים לעבוד עליו. ועל מנת למנוע את זה, יש לפנות למתווך מומחה שמכיר טוב טוב את האזור.

מהו בעצם תפקידו של המתווך?

לא כל אדם שמתיימר להיות מתווך נדל"ן יכול באמת להיות כזה. משנת 1996 חייב כל מתווך לעבור מבחנים מקיפים הכוללים את כל חוקי המקרקעין, חוק הגנת הצרכן, שמאות ועוד. רק לאחר כל המבחנים הוא מקבל תעודה מטעם משרד המשפטים, היא מהווה בעצם אישור לכך שהוא יכול לעסוק בתיווך נדל"ן.

תפקידו של המתווך הוא לעזור לאנשים שמתעניינים בנכסי נדל"ן שונים לקנייה, להשכרה ואף לאלה שמעוניינים למכור את נכסיהם. הוא מעריך את שווי הנכס, נותן לגביו הצעת מחיר ואף עושה קישור בין המוכר לבין רוכשים, אלה שהנכס הספציפי מתאים לדרישות שלהם ותואם למה שהם מחפשים.

למאגר מתווכים, בקרו באתר של המקצוענים בנדל"ן

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה