איך להימנע מקנסות לרשויות

איך להימנע מקנסות לרשויות

קנסות לרשויות

אין ספק כי לנהל עסק זו משימה מורכבת וקשה. יש כל כך הרבה דברים שאנו צריכים לקחת בחשבון וכל כך הרבה דברים שאנו צריכים לחשוב עליהם וזהו משהו שלא נתון במחלוקת. על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אנו רוצים לנהל את העסק שלנו אנו חייבים לקחת בחשבון כי אנו צריכים לעשות הכול בכדי לא לקבל קנס מהרשויות גם במקרים כמו ביקורת מס הכנסה. לא רבים מודעים לכך אך פעמים רבות הקנסות יכולים לפגוע בנו בצורה קשה ואף למוטט את העסק שלנו וזהו משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. כאן המקום לומר שאם אנו רוצים להימנע מקנס אנו חייבים לפנות אל רואה חשבון אשר ילווה אותנו לכל אורך התהליך. ברגע שנפנה אל רואה כזה נוכל להיות בטוחים כי הוא יעבוד בצורה הטובה ביותר שיש וזהו יתרון עצום אשר אי אפשר להתעלם ממנו ואנו חייבים לתת עליו את הדעת.

בוחרים רואה חשבון? בדקו עד כמה הוא מנוסה

עליכם להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה באיזה רואה חשבון אתם בוחרים. אם תבחרו סתם כך רואה חשבון יש סיכוי לא קטן שהוא יהיה ברמה מאוד נמוכה ויש סיכוי שהוא יביא ליותר נזק מאשר תועלת וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אתם מחליטים לבחור רואה חשבון עליכם לבחון לעומק עד כמה הוא מנוסה. ככל שתבחרו רואה חשבון יותר מנוסה כך הוא יעבוד בצורה יותר טובה וזהו משהו שלא נתון בויכוח. על כן תמיד אבל תמיד תשאלו את רואה החשבון כמה שנים הוא נמצא בעסק ואל תתפשרו על נושא זה.

אל תבחרו רואה חשבון מבלי לדבר עם לקוחות שלו

אך לא מספיק לבחון כמה שנים רואה החשבון נמצא בעסק ולצד זאת כדאי לנו גם לבחון ולדבר עם לקוחות של רואה החשבון. אנו צריכים לשמוע מהלקוחות האם רואה החשבון הוא מנוסה, האם הוא מקצועי, האם הוא זמין, האם הוא אנושי, האם כיף לעבוד אתו והאם הוא עומד בלוחות זמנים וכך נדע אם לבחור בו או לא.

לעוד מידע בקרו באתר https://bscpa.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה