5 טיפים לגירושים המהירים ביותר

5 טיפים לגירושים המהירים ביותר

5 טיפים לגירושים המהירים ביותר

רוצים לסגור את הבאסטה, ועדיף מהר ככל האפשר? הגעתם למסקנה שהסוס שלכם נגמר ואש האהבה כבתה? הפתרון לשים קץ לזוגיות בצורת גירושים כדין מדינת ישראל וכדת משה וישראל.

לפני הכל, האם אתם בטוחים שאתם רוצים להתגרש?

לאחר חשבון נפש עם עצמכם, כל אחד לחוד ושניכם ביחד, הבנתם שאין דרך להגיע למצב של שלום בית? אין צורך למשוך את הזוגיות והנישואין אם ההחלטה התקבלה בחד משמעיות ועם סימן קריאה בסופה.

לאחר שהגעתם להחלטה, קראו את הטיפים לגירושים המהירים ביותר

  1. היו פתוחים ואמינים -ספרו ושתפו את בן הזוג לשעבר בתהליך שאתם מתחילים לעבור יחדיו. תהיו פתוחים, אל תפגעו באמון בן הזוג שלכם, שהיה לצידכם גם ברגעים יפים ביותר בחייכם המשותפים.
  2. גישור גירושין– פנו אל ההליך הנעים ככל האפשר לתהליך של גירושין והוא גישור. הפניה להליך זה מהווה הצהרה ברורה בפני השותף שלכם לגירושים שגם אם אתם רוצים להתגרש אתם רוצים לעשות את זה בצורה הטובה ביותר והנעימה ביותר שיכולה להיות בייחוד אם מעורב בנושא עניין של גביית מזונות. בגישור גירושין תורידו את המתח שיכול היה להיווצר ביניכם, תוכלולהיות בהליך נעים יחסית לכל שאר האופציות המוצעות. הליך הגישור שאנו מציעים חוסך זמן יקר שבא על חשבון הילדים, חוסך הוצאות גדולות ומיותרות, ולבסוף, שני הצדדים יוכלו להגיע להסכם שמקובל על שני הצדדים ושיחזיק לאורך זמן. פשוט בלי כל הכאב ראש וכל ההתעסקות המיותרת.
  3. אל תערבו את הילדים – הימנעו מלערב את הילדים המשותפים שלכם בנושאי הגירושין ואל תביעו דעה על ההורה השני שלהם, הילדים אוהבים את הוריהם ופגיעה באידיליה הזאת יכולה לגרום למשברים חמורים בהתפתחות הילדים.  הילדים יושפעו בצורה משמעותית מהליך הגירושים ואין צורך להכביד עליהם מעבר לכך. שימו את טובת הילדים שלכם מעל הכל.
  4. פנו לגורם מקצועי שינחה אתכם במהלך התהליך– חשוב מאוד לעשות את כל התהליך בצורה מוסדרת, על פי חוק ולא לדלג על אף שלב, בליווי עורך דין גירושין חייכם יהיו פשוטים הרבה יותר.
  5. ערוץ תקשורת פתוח עם בן הזוג שלכם-  תקשורת חשובה מאוד בתהליך זה ויכולה להפוך את האופי של התהליך, הרי אתם הורים לילדים משותפים, ויהיו לכם עוד הרבה נושאים לדבר עליהם בעתיד. חשוב לשמור על גישה חיובית בתקשורת.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה