מעוניינים בטיפול בהישרדות כלכלית? שיטת המטאיזם יכולה לעזור לכם

מעוניינים בטיפול בהישרדות כלכלית? שיטת המטאיזם יכולה לעזור לכם

פיתוח תודעה

אין ספק בכלל שאחת הבעיות הגדולות שלנו היא ההתמודדות עם המצב הכלכלי. כמעט כל משפחה, כל זוג, כל אחד מאיתנו נאלץ לשרוד מבחינה כלכלית. העולם מציע הרבה, העולם דורש הרבה בשביל זה, הצרכים שלנו הם רבים ולצערנו השכר שלנו איננו עומד ביחס שווה לעלויות של המוצרים ושל הצרכים שלנו.

אנחנו מחפשים כל הזמן דרכים כיצד להתמודד עם המצב, כיצד לשרוד מבחינה כלכלית. אנחנו יכולים להשתמש בשירותיהם של יועצים כלכליים, אנחנו יכולים לנסות לחסוך, ואנחנו יכולים להשתמש בכלים מתמטיים, פיננסים ואחרים בשביל להתגבר על המכשולים ולנסות לשרוד, לנסות להשאיר את הראש מעל המים.

העניין הוא, שהרבה פעמים אנחנו צריכים לעבור שינוי תודעתי ולא טכני, לא חשבונאי. זה לא משנה כמה אנחנו נעשה שינוי כזה או אחר בחשבון ההוצאות שלנו, הרי שאם מבחינה תודעתית לא נעשה שינוי, אז אנחנו נחזור אל אותה נקודה בעתיד.

מטאיזם זה כלי שמאפשר לנו לשנות את התפיסה. המשמעות היא להפוך את התת מודע שלנו למודע ואז להכיר בו, להכיר במה שאנחנו חווים בתת מודע ובאופן כזה אנחנו יכולים לשלוט בו טוב יותר. יש שיאמרו, שכך אנחנו יכולים לשלוט הרבה יותר טוב בגורל שלנו.

כיצד זה בא לידי ביטוי בהיבט הכלכלי? ובכן, אנחנו צריכים להבין דפוסים שאנחנו חוזרים אליהם, להבין למה אנחנו חוזרים עליהם, להבין כיצד אנחנו פועלים, ולנסות לשחרר מאיתנו את אותם דפוסים שאנחנו חוזרים עליהם שוב ושוב. השיטה גם מאפשרת לנו להוציא החוצה דברים שמודחקים בנו, באופן כזה שאנחנו יכולים לשלוט בהם טוב יותר.

גישת המטאיזם עובדת בשיתוף פעולה מלא עם גלי גמא, גלים שעובדים במוח ומספקות אנרגיה גבוהה. באמצעות עבודה עם גלים אלה אנחנו יכולים לשלוט טוב יותר במחשבות שלנו, בדפוסים שלנו, פיתוח התודעה שלנו ואנחנו יכולים לנהל את התת מודע שלנו בצורה הרבה יותר אפקטיבית. כך אנחנו יכולים להימנע מלחזור לבצע פעולות מסוימות שגורמות לנו, בין היתר, להוצאות מיותרות ולנזק כלכלי מתמשך. כמובן שהדבר תלוי ביכולת שלנו לטפל בעצמנו ולבצע זאת בצורה ישירה ויסודית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה