הסכם ממון: איך עושים את זה ומי צריך את זה?

הסכם ממון: איך עושים את זה ומי צריך את זה?

הסכם ממון: איך עושים את זה ומי צריך את זה?

אין דבר יותר מרגש מאשר בני זוג אשר מחליטים לקשור את החיים שלהם זה בזה. העניין הוא שפעמים רבות אנחנו נמצאים בזוגיות עשר וחמש עשרה שנה ואז פתאום אנחנו מגלים כי זה כבר לא זה וכי כדאי לנו לחשב את דרכנו מחדש. כך יוצא כי אנו רואים כי יש זוגות רבים אשר מחליטים לפרק את החבילה ולהתחיל בדרך חדשה תוך כדי תשלום על הסכם מזונות לצד השני. גירושין הם תמיד קשים אך מסתבכים פי כמה כאשר יש כסף בסיפור. אדם אשר מחליט להתגרש ויש לו כסף רב אשר הוא הביא לנישואים יכול להפסיד חצי מן הסכום לבן או בת הזוג שלו. הדרך היחידה למונע את הבעיה הזאת היא לחתום על הסכם ממון וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון אם אתם רוצים לפעול בצורה החכמה והטובה ביותר שיש ומשהו שאסור לכם לזלזל בו.

מדוע לא כדאי לחתום על הסכם ממון ללא ייעוץ משפטי?

עליכם להבין כי במקרה של גירושים הסכם ההממון הוא ההגנה היחידה שיש לכם והוא ישפיע עליכם מאוד אם אתם רוצים להבטיח כי הכסף שלכם יישמר ולהבטיח כי לא יוכלו לערער על הקביעות בהסכם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין שאם אתם רוצים לחתום על ההסכם כדאי לכם לפנות אל ייעוץ משפטי וזאת בכדי להבטיח כי ההסכם יהיה תקף ויגן עליכם בצורה מלאה. שימו לב זה לא משנה אם אתם הצד עם הכסף או הצד בלי הכסף בכל מקרה כדאי לכם לחתום על ההסכם רק לאחר שקיבלתם ייעוץ משפטי מקיף וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים להתנהל בצורה חכמה וטובה.

האם כדאי להוריד הסכם ממון מוכן מן האינטרנט?

כיום אם תקישו את המילים הסכם ממון בגוגל אתם תקבלו הרבה מאוד תוצאות. אך ואת זאת אתם חייבים לזכור ממש לא כדאי לכם להסתמך על ההסכם הזה וזאת מכיוון שהוא לא מותאם באופן אישי למצבכם ועל כן אתם לא יכולים לדעת ולהיות בטוחים כי הוא מגן על הזכויות שלכם בצורה הטובה ביותר שיש. ניתן להתייעץ עם עורכי דין המומחים בתחום כמו שניתן למצוא באתר https://fmladv.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה