מחיר פירוק רכבים

מחיר פירוק רכבים

מחיר פירוק רכבים

יש לכם רכב ישן שכבר לא נוסע? אתם מוצאים את עצמכם בכל שבוע נתקעים בכביש עם הרכב בדרך לעבודה? אתם רואים את המוסכניק שלכם יותר מאשר אתם רואים את החברים? אם כל התשובות לשאלות האלו הן חיוביות – ככל הנראה אתם מפסידים כסף על הרכב שלכם, ולכן מומלץ מאוד לשקול למכור אותו לחברת פירוק רכבים.

במקום להסתכן בקבלת קנסות מהעירייה על הרכב שכבר לא במצב לנסוע, פשוט תאמרו לו יפה שלום והתקשרו לאחת מחברות פירוק רכבים, שיגיעו עד אליכם לגרור את הרכב למגרש פירוק רכבים.

מחיר פירוק רכבים


השוואות מחיר של פירוק רכבים

קיימות מספר חברות ומגרשים המעניקים שירות של פירוק רכבים לרכבים ישנים, רכבים שעברו תאונה ואינם ניתנים לתיקון ושימוש חוזר או רכב שהמנוע שלו נהרס. המנוע של הרכב הוא החלק המרכזי שמניע אותו, כך שכאשר מנוע של רכב נהרס או מתקלקל, התיקון דורש הוצאה כספית גדולה מאוד כך שברכבים ישנים עלות תיקון המנוע שוות ערך לכל הרכב עצמו.

כדי לדעת איזה חברת פירוק רכבים כדאי לפנות אליה, ערכו השוואות מחירים בין כמה חברות שונות. צרו קשר טלפוני עם חברות מומלצות על ידי חברים או חוות דעת באינטרנט, ובקשו מהם לקבל הצעת מחיר על הרכב הישן. הצעות מחיר ניתנות רק לאחר שאחד מנציגי החברה הגיע באופן פיזי לבדוק את הרכב, ולהעריך את השווי שלו לפי מצב החלקים המכניים והפלסטיק, גלגלים, זגוגיות ועוד.

אם התקשרתם לחברה שנתנו לכם הצעת מחיר בטלפון לפי דגם ושנת הייצור של הרכב, העדיפו לא לבחור אותם ולא לפנות אליהם שוב. מכיוון שכדי להעריך את שווי הרכב הם מוכרחים לראות את מצבו באופן פיזי.


דברים שכדאי לדעת על פירוק רכבים

מחיר פירוק רכבים תלוי בגורמים שונים כמו סוג הרכב, שנת ייצור ובעיקר מצב הרכב מבחינת החלקים שלו. מכיוון שרכבים הנמכרים לפירוק מיועדים למכירה של החלקים עבור בתי עסק שונים המתעסקים במכירת חלקי חילוף של רכבים, הצעת המחיר אתם מקבלים צריכה להתבסס על פי חלקי הרכב. במידה ומדובר ברכב שהוא רק כמה שנים על הכביש, אך המנוע שלו כבר גמור, תוכלו לקבל סכום יפה רק על החלקים מסביב כמו רדיאטור הרכב, פלסטיקה, דשבורד, גלגלים ועוד מכיוון שהם במצב יחסית טוב ונמכרים לצורך שימוש חוזר עבור רכבים אחרים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה