נזילה מגג הבניין? מה עושים?

נזילה מגג הבניין? מה עושים?

נזילה מגג הבניין

רוב הישראלים גרים ברבי קומות ולכך יש משמעויות אדירות על החברה הישראלית. קודם כל יש משמעויות כלכליות וזאת עקב העובדה שלרוב דירה בבניין תהיה יותר יקרה אך יש לכך גם משמעויות תרבותיות כאשר אחת הבולטות שבהן היא העובדה כי בבניין יש פחות שטח מחיה לכל משפחה. כמובן שיש עוד משמעויות רבות אך נראה כי אחת המרכזיות שבהן היא העובדה כי כל ההחלטות בבניין מתקבלות על ידי ועד בית שנבחר למשימה זו. זהו גם המקרה כאשר אנחנו מדברים על נזילה מגג הבניין אשר ועד הבית צריך להכריע כיצד היא תתוקן ועל ידי מי. עליכם לדעת כי נזילה מהגג יכולה לגרום לנזק חמור לכל הדירות בבניין ולא רק לדירה העליונה ביותר ועל כן יש חובה לתקנה בעזרת אנשי מקצוע הושים שימוש בחומר איטום גגות רעפים מעולה. ככל שתקדימו לתקן את הנזילה כך מצבו של הבניין שלכם יהיה יותר טוב וזהו משהו שאתם חייבים לזכור.

האם כל שרברב או קבלן יכולים לתקן נזילה מן הגג?

כאשר אנחנו מדברים על תיקון של נזילה מן הגג אנחנו צריכים לזכור כי זוהי לא משימה פשוטה, ההפך הוא הנכון לרוב זו תהיה משימה מאוד סבוכה ומאוד קשה שממש לא כל בעל מקצוע יכול לפתור אותה. עליכם לדעת כי רוב הקבלנים ורוב השרברבים לא יכולים לפתור את הנזילות מן הגג ועל כן אם יש לכם נזילה מהגג כדאי לכם לפנות אל בעל מקצוע אשר ההתמחות שלו היא תיקון נזילות מגגות. כך תבטיחו כי התיקון יהיה ברמה הגבוהה ביותר וזה כמובן ישרת אתכם בצורה נפלאה ויבטיח כי הגג שלכם יחזור למצבו הרגיל והתקין ואתם תוכלו לחיות ברווחה.

הזמנתם בעל מקצוע לתיקון הנזילה? וודאו כי הוא שומר על בטיחות

כאשר אתם פונים אל בעל מקצוע באתר http://www.amsi.co.il שיתקן את הנזילה מן הגג אתם צריכים להבטיח כי אותו בעל מקצוע שומר על בטיחות וזאת עקב העובדה כי העבודה היא בגובה והדבר האחרון שאנו רוצים שיקרה הוא שתהיה תאונה שתפגע בבעל המקצוע או באחד מדיירי הבניין ועל כן נושא הבטיחות הוא כל כך קריטי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה