צריכים עזרה במחיקת רישום פלילי בבאר שבע? צלצלו לעוד פלילי היום

צריכים עזרה במחיקת רישום פלילי בבאר שבע? צלצלו לעוד פלילי היום

מחיקת רישום פלילי בבאר שבע

להרשעות השונות מוגדרות תקופת התיישנות ותקופת מחיקה. תקופת התיישנות הינה תקופה שמתחילה מרגע קבלת פסק הדין ולאחר תומה רק גופים מסוימים המוגדרים בחוק יוכלו לגשת למידע ולראות בדבר ההרשעה. תקופת מחיקה הינה תקופה שבשביל בגירים תחול לאחר 10 שנים מתום תקופת ההתיישנות. לאחר המחיקה רק מספר מאוד מצומצם של גופים מוסדיים יוכלו לראות את המידע כמו צה"ל ומשטרת ישראל. בנוסף לרישום הפלילי ישנו גם רישום הנקרא "רישום משטרתי". רישום משטרתי זהו אוסף כל החומרים שיש למשטרה על חקירות שהתנהלו כלפי האדם או שהינן עדיין פתוחות.

השפעות רישום פלילי ומשטרתי

הרישום הפלילי יכול להשפיע על חייו של האדם בצורה רבה יותר מאשר הרישום המשטרתי ויכול להשפיע על יחסה של המשטרה כלפי האדם בעת ביקורת משטרתית וכו'. בנוסף, ישנן עבודות רבות הדורשות עבר פלילי נקי ומסיבה זו אנשים רבים מבקשים למחוק את רישומם הפלילי.

כיצד ניתן למחוק רישום פלילי בבאר שבע?

במידה ואדם מעוניין למחוק רישום פלילי לפני שעוברות תקופת ההתיישנות ותקופה המחיקה יש בפניו כמה דרכים המתאימות למקרים שונים. כאשר מדובר בהרשעה פלילית ישנו צורך לפנות בבקשת חנינה לנשיא המדינה לצורך מחיקת הרישום הפלילי. כאשר מדובר בתיקים סגורים, ניתן לפנות ולבקש שינוי של סיבת סגירת התיק. במקרים רבים המשטרה סוגרת תיקים מסיבת חוסר ראיות כאשר דבר זה יכול להשפיע לרעה על חייו של האדם. בקשה לשינוי סיבת סגירת התיק יכולה להועיל ולשנות את הסיבה לחוסר אשמה. 

קבלת סיוע מעורך דין למחיקת רישום פלילי

ישנם עורכי דין בבאר שבע שחלק מהתמחותם הינו מחיקת רישום פלילי כמו משרד 7LAW. כאשר נעזרים בעורך דין פלילי לצורך סיוע בנושא זה, עורך הדין בעל הידע והניסיון הריבים במחיקת רישומים פליליים יוכל להדריך אותנו כיצד לפעול ולכתוב בשבילנו את מכתבי הבקשה לצורך מחיקת הרישום הפלילי. כאשר מגישים בקשה שכזו יש לשים לב שנוגעים בדגשים החשובים ובסיבות בגללן הרישום הפלילי צריך להשתנות. בנוסף, עורך דין פלילי יכול לסייע לנו גם במחיקת רישום משטרתי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה