מהי רפואה תת הכרתית?

מהי רפואה תת הכרתית?

רפואה תת הכרתית

כיצד אפשר להירפא באמצעות תת ההכרה? האם אנחנו יכולים לשלוט במצב הבריאותי שלנו? במהלך החיים, רבים מאתנו סובלים או יסבלו ממחלות פזיות ונפשיות. אבל באמצעות רפואה תת הכרתית ניתן לשלוט במצב הפיזי והנפשי שלנו ולהרגיש הרבה יותר טוב. אז כיצד עושים זאת? הכל בהמשך.

מהי רפואה תת הכרתית – מיטב המומחים מסבירים

מומחים רבים המתמחים בריפוי דרך התת הכרה (הלוא הוא התת מודע) מסבירים כי בני האדם התרגלו ליטול יותר מידי תרופות ומשככי כאבים על מנת להתמודד עם מחלות וכאבים שפוקדים את גופם. מומחים אלה, כמו למשל אורן זריף, הם אנשים המתמחים בריפוי המטפל בתת מודע ובנפלאותיו.

המטפלים כבר גילו את השיטה בטיפול בתת הכרה וישנם אף מטפלים שטוענים כי טיפול שמעמיס את הגוף בתרופות, לא תמיד נכון, ויכול במקרים ספציפיים אף להזיק לגוף. לכן חשוב לעיתים לעצור לרגע ולהבין איך אנו באמצעות מחשבה ושליטה על המחשבות יכולים לסייע לעצמנו.

רפואה תת הכרתית

אז כיצד עושים זאת? באמצעות התת מודע ושליטה בתת הכרה שלנו

ריפוי באמצעות התת מודע יכול מאד לסייע לבריאות שלנו. באמצעות רפואה תת הכרתית ניתן להרגיש טוב יותר ולשלוט באמצעות התת מודע על המצב הפיזי והנפשי שלכם.

כאשר אתם סובלים מכאב, חשוב לדעת כי לעיתים אתם יכולים להשתמש בתת מודע על מנת לנתב את הכאב למקומות אחרים ואף להוציא אותו מגופכם. באמצעות שליטה טובה יותר בתת מודע אתם שולטים בגופכם, והופכים אחראיים לו.

כאשר אתם מודעים לכך שתת המודע שלכם הוא זה שנותן פקודות לאיברים השונים בגופכם ומשפיע על ההרגשה הנפשית שלכם – אתם מקבלים את הכלים לתרגל נכון יותר את השליטה בתת מודע, לנצל את היכולות האלה לטובה שלכם, ובכך להפטר מכאבים.

טיפול תת הכרתי – מחזירים את השליטה לידיים שלכם

כאשר אתם מבינים שבאמצעות טיפול תת הכרתי אתם מחזירים את השליטה לידיים שלכם, אתם כבר נמצאים במקום יותר טוב. באמצעות הכלים שאתם מקבלים מאורן זריף המתמחה בתחום, אתם יכולים לנהל חיים בריאים יותר ומאושרים יותר. בכך, אתם חופשיים ממחלות, מכאבים ומכדורים.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה