עברתם תאונת דרכים? אל תעשו כלום לפני שדיברתם עם עו"ד בתחום

עברתם תאונת דרכים? אל תעשו כלום לפני שדיברתם עם עו"ד בתחום

עורך דין תאונות דרכים

תאונת דרכים היא סיטואציה מבלבלת – אתם מרגישים שאתם לא מבינים מה קרה, אתם חסרי אונים, המומים ומבולבלים, וזאת מלבד הכאבים הפיזיים שאתם חווים. כאשר אתם עוברים תאונת דרכים, ואתם מוצאים עצמכם מובלים לחקירה, חשוב מאד לא לעשות כלום לפני שאתם יוצרים קשר עם עורך דין תאונות דרכים המומחה בענייני תעבורה.

תביעת ביטוח

אך מה עושים במקרים של תאונת דרכים שלא נלקחתם בה לחקירה במשטרה? שבה נפגעתם? ישנם כמה שלבים שעליכם לעבור, ובד בבד לפני אותם שלבים, חשוב ליצור קשר עם עורך דין גם אם אתם נפגעים בתאונה וזאת על מנת לבדוק את זכאותכם לפיצוי מחברת הביטוח.

אז מה הם השלבים?

  • טיפול רפואי – אם נפגעתם בתאונת דרכים, גם אינכם חשים כאבים, לעיתים האדרנלין הוא זה שגורם לתחושה של חוסר כאב,  ולכן חשוב לגשת בכל מקרה לקבלת טיפול רפואה בחדר מיון לבדיקה ולקבלת אבחון וטיפול. חשוב להסביר בחדר המיון כי הייתם מעורבים בתאונת דרכים ולתעד את הפנייה שלכם במיון. מסמכים אלה חשובים ביותר במידה ויצוצו כאבים בהמשך ותצטרכו להגיש תביעה לחברת הביטוח.
  • אישורי מחלה – לאחר הטיפול בחדר המיון חשוב לקבל אישורי מחלה במידה ואתם זקוקים להם. אישורים אלה ניתן לקבל מרופא משפחה בקופת החולים.
  • הגעה אל תחנת המשטרה – לאחר כל הסידורים הרפואיים יש להגיע מיוזמתכם אל תחנת המשטרה אל מחלקת התנועה עם כלל המסמכים המעידים על התאונה עם תעודת הביטוח של הרכב וביטוח החובה ורישיון תקף כדי לקבל אישור משטרה על התאונה.

האם אפשר לקבל בשל כל הסידורים האלה פיצוי מחברת הביטוח?

כדי לקבל את כלל הפיצוי המגיע לכם מחברת הביטוח חשוב לגשת עם כל המסמכים הרפואיים ומסמכי המשטרה לעורך דין המתמחה בתביעות נזיקין ודיני תעבורה. חשוב להגיע למשרד עורך הדין עם כלל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים כולל מסמכים מבית החולים, מהאשפוז, ממקום העבודה, ומהמשטרה, כולל קבלות על הוצאות שהוצאתם החל מתרופות עד תשלומים על חניה שקשורים לביקורים אצל רופאים – בכך תוכלו לקבל פיצוי הולם מחברת הביטוח.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה