יבוא מסין – איך זה עובד

יבוא מסין – איך זה עובד

חומרי גלם מסין

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים ובעלי עסקים בוחרים לייבא סחורה מסין וזאת עצם העלויות הזולות של סחורה איכותיות המיובאת מסין. אבל איזה סחורה ניתן לייבא סחורה? למי מתאימה סחורה כזאת וכיצד מייבאים סחורה מסין? כל התשובות במאמר הבא.

אז איזה סחורה מייבאים מסין?

אם בעבר מוצרים שהיו מייבאים מסין היו מוגבלים וזאת משום שבעבר סחורה מסין אינה הייתה נחשבת לסחורה איכותית, הרי שכיום בשל היכולת של ספקים מסין לעמוד בתווי התקן ובאיכות הגבוהה של ייצור, הובילה לכך שמסין ניתן לייבא את כל המוצרים שקיימים היום בשוק – החל ממוצרים קטנים שהם מוצרי חשמל המזעריים ביותר שיש עד למוצרי חקלאות, ריהוט, ביגוד, כלי בית, חפצי אומנות, טקסטיל, מוצרי למחשב, חפצי נוי, גדג'טים, ושלל מוצרים לכל מטרה.

האיכות של מוצרים המיובאים מסין החל מחלקי חילוף לרכב, ואפילו מוצרים לתעשייה כמו חומרי גלם איכותיים מסין, גרמה לכך שאחוז ענק מהמוצרים כיום הינו מוצרים מיובאים מסין. לכן סין הפכה למדינה שאוחזת בענף ענק בסחר העולמי ורבים היבואנים הישראלים שמייבאים ממנה סחורה.

אז מי מייבא סחורה מסין?

כפי שהזכרנו כיום רבים מייבאים סחורה מסין בין אם מדובר באנשים פרטיים , בעלי עסקים, יבואנים, בעלי חנויות, מלונות או חברות ענק שמייבאות מוצרים מסין. חברות אלה סוחרות באופן עצמאי מול חברות מסין וספקים מסין או נעזרות בחברות המתמחות ביבוא מוצרים מסין.

אז איך עובד יבוא מסין?

כאשר רוצים לייבא מוצרים מסין בדרך כלל פונים לחברה המתמחה בתחום. חברה זאת יודעת לאילו ספקים סינים לפנות וזאת כדי למצוא את הספקים האיכותיים ביותר. החברה בנוסף מתמחה בעריכת השוואת מחירים קפדנית אודות המוצרים הספציפיים שכל לקוח מחפש, היא מעולה בהוזלת עלויות משלוח והיא זאת שאחראית לעקוב אחר המשלוחים והגעתם בזמן.

באמצעות חברות המתמחות ביבוא מוצרים מסין ניתן לחסוך כסף , זמן ותקציב רב וגם לבצע בחירה נכונה יותר של המוצרים.

בנוסף כיום יותר ויותר מעצבים, אדריכלים וקבלנים חנויות עיצוב הנעזרים בחברות יבוא מוצרים מסין – מה שעוזר להם לחסוך בעלויות הריהוט כמו גם לאנשים פרטיים שרוצים לרהט את הבתים שלהם בעלויות נמוכות במיוחד.

.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה