איך מתגרשים מהר והרבה יותר בזול?

איך מתגרשים מהר והרבה יותר בזול?

הלוואות

אתם מסתכלים אחד על השנייה ויודעים שזהו זה ושכבר אין לכם מה לעשות ביחד. ניסיתם את כל הטיפולים הזוגיים הקיימים אבל בסופו של דבר אתם תמיד מגיעים לאותה המסכנה שאתם פשוט רוצים להתגרש? אם כך, אתם כנראה צודקים וזה השלב שבו כדאי לכם לעצור לרגע ולראות איך אתם עושים זאת. האם אתם רוצים להתגרש תוך פגיעה אחד בשנייה? אם כל מה שחשוב לכם זה לצאת כשידכם על העליונה? או שעדיף לעשות הכול כדי לפגוע כמה שפחות בתא המשפחתי שלכם? אחד מההליכים המודרניים והטובים ביותר זה הליך של גירושין בשתוף פעולה ואתם תראו שלא תצטערו אם תנסו את זה, כי מי אמר שחייבים לסבול כשמתגרשים?

גירושין

 

איך עושים את זה בפועל?

 

כאשר מדברים על גירושין בשיתוף פעולה מדברים על הליך שמלווה על ידי עו״ד מקצועי שלמד את התחום ושיכול לתת לכם שירות טוב. המטרה היא למצוא את עמק השווה בכל סוגיה, בין אם מדובר על:

 

  • חלוקת הממון
  • חלוקת הנכסים
  • חלוקת החובות
  • משמורת על הילדים
  • מזונות ועוד

 

בניתם במשך שנים תא משפחתי ביחד וזה שאתם רוצים לפרק אותו זה לא אומר שחייבים לפגוע זה בזו. לכן כדאי לפנות אל עו״ד שמתמחה בתחום של גירושין בשיתוף פעולה כי עם איש מקצוע כזה תחסכו זמן, כסף ולא מעט כאבים. זה נכון שלהתגרש זה תמיד כואב ועצוב אך האמת היא שיש דרכים להקל על העניין, אז למה אתם מחכים?

 

איך  תדעו שאתם פונים לעוה״ד המתאים לכם ביותר?

 

ישנם לא מעט עורכי דין שיכולים ללוות את הליך הגירושין שלכם, בין אם אתם עושים זאת על ידי גישור ובין אם אתם מנסים זאת בכל דרך אחרת. עם זאת, הניסיון מוכיח שלא כל אנשי המקצוע מספיק טובים, אדיבים וסבלניים. לכן חשוב שתבדקו אל מי אתם מתקשרים כי אם אתם יכולים לפנות לעו״ד שיעזור לכם לצלוח את השינוי המורכב הזה בחיים יותר בקלות אז למה לא? מגיע לכם גם לקבל תמורה מלאה על הסכום שאתם עומדים להוציא ולכן עדיף יהיה לוודא שאתם בוחרים עו״ד מוצלח.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה