איך בוחרים עורך דין מסחרי

איך בוחרים עורך דין מסחרי

hammer-620011_1280

היום אנחנו מוקפים עורכי דין בכל תחום כמעט, ומכיוון שהחיים ממילא נהיו מורכבים ודורשים חוות דעת משפטית כמעט בכל עניין, טוב שיש לכם משרד עורכי דין שמטפל בעניינים האזרחיים והמסחריים שלכם. אם אתם יזמים שמעוניינים להקים חברה, או שאתם מעוניינים להקים שותפות מסוימת, או שיש לכם חוזים בתחום העיסוק שלכם עם לקוחות ושותפים פוטנציאליים, אתם בוודאי מכירים את חשיבות הייעוץ של משרד בתחום המסחרי. עורכי הדין של משרד זה הם אלה שיסייעו לכם לצלוח בשלום כל חוזה וכל הקמת מיזם עסקי שכזה, תוך כדי כך שהם מגינים על הזכויות שלכם ומבטיחים שלא תפסידו במקרה של משבר או בעיה.

בחירה נכונה של עורכי דין

הם אלה שגם בודקים את מהימנות השותפים שלכם ומייעצים לכם בנוגע לחוקיות כל הצעדים שלכם, ולכן אתם מבינים מהי חשיבות הבחירה הנכונה של עורך דין מסחרי שייצג אתכם. בחירה כזאת מיועדת לזמן רב ויש לה השלכות על כל הפעילות המסחרית והעסקית שלכם. לכן, דבר ראשון בדקו המלצות של חברים שכבר התנסו באמת עם אותם עורכי דין, ובדקו את תחומי ההתמחות והניסיון שלהם. בדרך כלל, במשרדים כאלה לא תהיה בעיה להציג רשימת לקוחות גלויה לצד החסויה, ועליכם לבדוק בכל מקרה ניגודי אינטרסים במקרים כאלה. יש לכם גם צורך בעורכי דין מסחריים שמבינים בתחום העיסוק שלכם, ההגבלות והדגשים שחייבים לשים לב אליהם.

תקשורת טובה וזמינות מלאה

נוסף על כך, בדקו גם כימיה ותקשורת של עורכי הדין שלכם ועד כמה יש ביניכם שפה משותפת. התקשורת חייבת להיות ברורה וזורמת כדי שלא יהיו אי הבנות. עורכי הדין שלכם מייעצים לכם לכל אורך הדרך ואי ציות לייעוץ שלהם ולהנחיות שלכם יוביל אתכם בדרך הפוכה מזו שרציתם ללכת בה. בדקו גם את הזמינות של עורכי הדין המסחריים שאתם רוצים לשכור, עד כמה הם קשובים לכם ואיך המשרד משרת אתכם במקרה שלכם, גם כאשר אתם לקוחות קטנים וחדשים ולא נחשבים עדיים למועדפים או גדולים. יחס מכבד הוא הבסיס של עבודה משותפת שמבינה תוצאות מעולות מסחריות לכולכם, ולכן שימו לב גם לצורת העבודה של עורכי הדין שלכם ואם אתם מרגישים שאתם מקבלים את כל התשובות והמידע שנחוצים לכם.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה