לנהל עסק חובק עולם

לנהל עסק חובק עולם

עסקים עם יפן

רבים מאיתנו חולמים להקים עסק ולהגיע איתו הכי רחוק שרק אפשר. עם זאת, האם בפועל אנחנו יודעים איך לעשות זאת? והאם באמת יש לנו אפשרות ליהנות בכוחות עצמנו מהעובדה שהעולם הפך להיות נגיש יותר? יש אומנם מסמכים שתוכלו לקבל עם מדינות שאיתם תעשו עסקים ותוכלו לתרגם אותם ללא כל קושי. בין אם זה בגלל שמדובר על אנגלית, שפה שרובנו מבינים, ובין אם זה בגלל שניתן יהיה לעשות תרגום מהיר בגוגל. עם זאת, בפועל הדברים הרבה יותר מורכבים, קל וחומר אם מדובר על עסקים עם יפן. הקושי כאן נובע מהעובדה שזו לא רק שפה אחרת שאינה דומה לשום דבר, אלא מדובר גם על מנהגים אחרים, על תרבות שנה ועל קודים שלא כולנו מבינים.

איך בכל זאת אפשר לעשות עסקים עם יפן?

אם גם אתם לא רוצים לוותר על החלום ורוצים להגיע הכי רחוק עם הרעיון שלכם, אתם צודקים. היום העולם מאפשר זאת ויש כאן אפשרות לא קטנה לרווח, אז למה שלא תנסו זאת? כל שעליכם לעשות הוא להחליט כיצד אתם פותחים ומנהלים את העסק שלכם מול יפן, כי כפי שנאמר, מדובר על אתגר לא פשוט. לכן ההמלצה הכי טובה תהייה לשכור את שירותיה של חברה מקצועית שיכולה לעזור לכם לכל אורך הדרך. חברה מקצועית שעוסקת בתחום הזה כוללת בדרך כלל מפגש עם אנשים שמכירים את התחום, שיודעים איך הוא עובד וששולטים בשפה היפנית. האפשרות לדבר עם איש מקצוע בעברית ולדעת שהוא יתרגם את הדברים בצורה מושלמת ליפנית זו אפשרות מרגיעה ונוחה. כך ניתן יהיה לדעת שאתם עושים את הטוב ביותר למען העסק שלכם, וכל זאת מבלי ללמוד יפנית בעצמכם.

כמה צריך לשלם על שירות בתחום הזה?

כמובן ששירות של עזרה בכל מה שקשור לניהול עסקים עם יפן יעלה לכם כסף, אך החדשות הטובות הן שלא תמיד זה יהיה יקר. מאוד תלוי איזה סוג של שירות בדיוק אתם צריכים וגם כדאי לבדוק לאיזו חברה אתם פונים. יש היום מספר אפשרויות בתחום הזה אך לא בכל מקום ייצא לכם לפגוש אנשי מקצוע אדיבים ומספיק בקיאים כך שכדאי לבדוק בשבע עיניים בידי מי אתם מפקידים את המשימה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה