להזמין מאיביי בעברית: זה אפשרי!

להזמין מאיביי בעברית: זה אפשרי!

איביי בעברית

לא מעט ישראלים מעדיפים היום לרכוש מוצרים דרך אתרים באינטרנט. זה יותר פשוט, יותר נוח, זמין ונגיש. לשמחתם הם יכולים להזמין לא רק דרך אתרים מקומיים או דרך אתרים בינלאומיים, אלא גם דרך אתרים אשר מאפשרים להזמין מחו"ל אך הממשק עצמו הוא בעברית.

כיצד אפשר להזמין מחו"ל בעברית?

בעלי אתרים ישראלים רבים מצאו דרך כיצד לאפשר למי שאיננו דובר אנגלית ברמה גבוהה או בכלל, להזמין מוצרים מחו"ל דרך אתרים בינלאומיים בצורה פשוטה ונוחה. למשל, הזמנת מוצרים דרך אתר איביי בעברית הוא פתרון מעולה עבור מי שאיננו מסתדר עם השפה האנגלית ורוצה ליהנות מאפשרות לרכוש מגוון מוצרים בתנאים נוחים.

הרעיון הוא פשוט: אותם בעלי אתרים עובדים באופן צמוד עם החברה שמפעילה את האתר המקורי, מתרגמים אותו לעברית, הם גם מנהלים את כל מה שקשור לנושא של שירות לקוחות ובאופן כזה כל גולש שנכנס לאתר, נהנה מאפשרות לרכוש מוצרים מהקטלוג של האתר המקורי, אך בתנאים הרבה יותר נוחים, הרבה יותר פשוטים ומשתלמים עבורו.

מדוע משתלם לרכוש מוצרים באתר מתורגם לעברית?

בחירה נוחה

ברגע שכל האתר מתורגם לעברית, אז הרבה יותר קל לבחון בין המוצרים השונים את המוצר הרלוונטי. אפשר להשוות בין המוצרים, להבין טוב יותר את המפרט הטכני ולהחליט בסופו של דבר מה המוצר הנכון לרכישה.

שירות לקוחות בעברית

הרבה פעמים עולות שאלות, רוצים לברר פרטים לגבי מוצר כזה או אחר, לעתים ישנן בעיות עם הרכישה או עם משלוח של המוצר. ברגע שכל האתר מתורגם לעברית ושירות הלקוחות הוא גם בעברית, קל יותר לשאול שאלות ולקבל תשובות באופן ברור. פתרון זה מרחיב את האפשרויות של אנשים שאינם דוברי אנגלית, ומאפשר להם ליהנות מעולמות שעד כה היו מעבר להישג ידם.

מידות ומפרט טכני

אתר מתורגם לעברית מאפשר לקבל מידע בצורה ברורה יותר על אודות מידות או כל פרט טכני אחר. מאחר ולא פעם קיימים הבדלים בין מוצרים מקומיים למוצרים אחרים, התרגום לעברית יכול לעזור ולהקל על העניין.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה