שיווק עסקים באינטרנט: הרבה יותר פשוט משחשבתם!

שיווק עסקים באינטרנט: הרבה יותר פשוט משחשבתם!

שיווק עסקים באינטרנט

אם יש לכם עסק קטן, אתם וודאי יודעים שלא כל עסק יכול לעמוד בעלויות השיווק הגבוהות, לא כל עסק יכול לממן פרסומות בטלוויזיה או בעיתונות המסורתית, ובדרך כלל גם אינו יכול לממן את שירותיו מנהל שיווק מקצועי. מה כן ניתן לעשות? לשווק את העסק באינטרנט. לא רק שמדובר בשיטת שיווק הרבה יותר יעילה, היא גם משתלמת וגם מאפשרת לייצר תוצאות לטווח הארוך. ריכזנו בעבורכם מידע חשוב בנושא.

"קידום אתרים אורגני", כבר שמעתם על זה?

כל מי שמחפש שירות מסוים, כנראה יפנה בתור התחלה למנוע החיפוש גוגל. מה זה אומר? זה אומר שכדאי לכם להופיע שם, ועוד יותר כדאי לקדם את האתר שלכם כדי שיופיע במיקומים הראשונים בתוצאות החיפוש. תוכלו למצוא מידע נרחב באתר של "ריגו מרקטינג", חברת קידום אתרים ישראלית שמספקת תכנים איכותיים ומגוונים בתחום.

קידום אתרים אורגני רצוי לבצע באופן מושכל ומקצועי, ולו באמצעות מקדם אתרים בעל ניסיון או חברת קידום איכותית, משום שמלבד הפעולות הבסיסיות הנחוצות לקידום האתר, יש עוד לא מעט עבודה טכנית באתר, לצד בניית אסטרטגיית תוכן. מה הבשורות הטובות? שלא רק שמדובר באפיק שיווק יעיל ומשתלם, הוא יספק לכם תוצאות לטווח הארוך.

לא מוותרים על "פייסבוק"

היום זה כבר די בסיסי, וכל עסק קטן מחזיק בעמוד עסקי בפייסבוק. אך האם אתם יודעים כיצד לשווק אותו נכון? כיצד להגיע לקהל היעד שלכם? ובכן, טוב לדעת שיש מאמרים נרחבים בתחום, קבוצות פייסבוק לבעלי עסקים ושלל סרטוני יוטיוב שיסייעו לכם להבין את הפעולות הנדרשות לקידום ושיווק העמוד העסקי שלכם.

כיום, פייסבוק היא אחת הרשתות החברתיות המובילות ביותר, והיא מאוד יעילה לקידום עסקים גדולים וקטנים. מלבד האפשרות לבצע קידום ממומן, תוכלו לקדם את העמוד שלכם באופן אורגני, רק קחו בחשבון שזה ידרוש קצת יותר עבודה.

 

יש לא מעט דרכים לשיווק העסק באינטרנט, כששתי הדרכים המובילות הן באמצעות קידום האתר באופן אורגני והקמת עמוד עסקי בפייסבוק. לצד שתי הדרכים הללו, נציין כי ניתן לשווק גם באמצעות פרופיל עסקי באינסטגרם, לפתוח ערוץ יוטיוב עם תכנים מקצועיים, לכתוב מאמרי אורח באתרים גדולים ועוד. בהצלחה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה