חופשות בחו"ל: מדוע הן כל כך מרגיעות ומפיגות מתחים?

חופשות בחו"ל: מדוע הן כל כך מרגיעות ומפיגות מתחים?

טיול לתאילנד

רוב הישראלים כבר יודעים שחופשות בחו"ל עשויות להיות מרגיעות במיוחד, להפיג מתחים ולשחרר מלחצים. אבל מדוע זה כך? מאמר בנושא.

לקחת פסק זמן

אחת הסיבות שבגינן חופשות בחו"ל נחשבות למרגיעות היא בשל העובדה שהחופשה מאפשרת לקחת פסק זמן מהשגרה ומסדר היום הצפוף. היא מאפשרת לנוח, ליהנות ולהתנתק מלחצי היום יום. כך למשל, טיול לתאילנד יכול לסייע בהפגת מתחים, ולו כי מדובר ביעד עשיר בנופי טבע מרהיבים, חופים עוצרי נשימה ואטרקציות חווייתיות שמשאירות את המחשבות הטורדניות מאחור. פה נעצור להמליץ על חופשה בת שבועיים באזור האיים, כשכדאי מאוד לקחת בחשבון את האי קופיפי, משום שהוא אחד האיים הרגועים והמיוחדים ביותר באזור (לא תמצאו שם חיי לילה שוקקים, אבל כן תמצאו רוגע, שלווה והרבה מנוחה).

הודות לאמא טבע

ניכר כי שהייה בטבע נחשבת למרגיעה במיוחד וכזו המעניקה שוויון נפש ושלווה, ולכן מי שמעוניין לצאת לחופשה מרגיעה – מוטב שייקח בחשבון טיול בטבע, לרבות שהות באי או בחופים מרגיעים ויפיפיים. טיולים באיי יוון, חופי תאילנד, זנזיבר, אזורים באפריקה בפיליפינים וביעדים דומים בהחלט עשויים לסייע.

כמו כן, הליכה בטבע יכולה אף היא לסייע ולהשרות שלווה על הנפש, כך שאם אתם שוהים ביעדים אטרקטיביים, כמו יוון או תאילנד, מוטב לצאת לטיול רגלי בטבע, ורצוי שיהיה מאורגן, ולו כדי שלא תלכו לאיבוד.

להתנתק ולנתק

מי שיוצא לטייל בחו"ל כדי להירגע ולצבור כוחות, מוטב שיוותר על התחברות אינטנסיבית לאינטרנט. אין צורך להתחבר ל WIFI בכל מקום, ובהחלט ניתן להעניק לעצמכם כמה שעות של רוגע ושלווה. בתום כל יום, תוכלו להתחבר לאינטרנט, לענות להודעות בווטס-אפ, להעלות תמונה לרשתות החברתיות ולעדכן את המשפחה שהכל בסדר.

 

חופשות בחו"ל הן הזדמנות מצוינת להתנתק מסדר היום הצפוף של הארץ, לחוות חוויות חדשות, לצבור כוחות ולשחרר לחצים. כיום, קיימים יעדים רבים שיסייעו לכם ליהנות מחופשת בטן-גב מהנה, לרבות יוון, תאילנד, זנזיבר והפיליפינים, כך שכל מה שצריך זה רק למצוא את היעד האידיאלי ביותר, ופשוט לטוס! חופשה נעימה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה