בר מצווה: כיצד הופכים את החגיגה למושלמת?

בר מצווה: כיצד הופכים את החגיגה למושלמת?

מתנה לבר מצווה

הנער חוגג בר מצווה? מדובר בהזדמנות נפלאה להעניק לו מתנה ייחודית ובלתי נשכחת. במאמר הבא נסביר לכם כיצד תוכלו להפיך את החגיגה לבלתי נשכחת – כל זאת באמצעות מתנות בעלות ערך מוסף. מוכנים? בואו נתחיל.

בר מצווה: חגיגה בלתי נשכחת

אין ספק כי חגיגות בר המצווה מהוות ציון דרך של ממש בעבור נערים אשר הגיעו לגיל 13. אם בעבר חגיגות בר המצווה הסתכמו באירוע מצומצם יחסית אשר כלל עלייה לתורה בבית הכנסת ולאחר מכן ארוחה קלה, כיום מדובר באירוע משמעותי אשר נחגג לרוב בחיק המשפחה והחברים ואשר משלב אלמנטים ייחודים אשר כוללים עלייה לתורה בירושלים, חגיגה גדולה בבית או באולם ולקינוח – מתנה לבר מצווה. במדריך הבא נציג לכם את כל האלמנטים אשר מרכיבים את החגיגה המושלמת לבר המצווה, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית.

מתנה לבר מצווה

אין ספק כי מתנה לבר מצווה מהווה את שיא החגיגה, ולכן אם ברצונכם להעניק לנער בר המצווה מתנה ייחודית ובלתי נשכחת, תוכלו לשלוח אותו לסאמר קאמפ, חוויה בלתי נשכחת אשר מתקיימת בארה"ב בעבור נערים ונערות אשר הגיעו לגילאי הבת ובר מצווה. מדובר בחוויה אשר מגלמת בחובה לא מעט יתרונות בעבור הילד, וזאת בשל העובדה כי מדובר במחנה אשר גדוש בפעילויות כמו גם מאפשר לכל נער בר מצווה להכיר ילדים מכל רחבי העולם, ובכך לחזק את השפה האנגלית  ולרכוש חוויות אשר נחרטות בזיכרונו למשך שנים רבות. מדובר במתנה יוצאת מן הכלל אותה כל נער ישמח לקבל במסגרת החגיגות.

תרומה לחברה

על מנת שתוכלו לשדרג את החגיגה של בר המצווה תוכלו לבקש מהאורחים לתרום לארגון אשר קרוב לליבכם, ובכך להעניק לנער בר המצווה הזדמנות להעניק מהטוב אותו הוא מקבל בעבור אחרים. מדובר בשיעור לחיים ובחגיגה מדהימה אשר נערכת לא רק בעבורו, אלא גם בעבור החברה הישראלית.

אטרקציה

חגיגת בר מצווה איננה שלמה ללא אטרקציה, ולכן מומלץ להיכנס לאתרים מתמחים ולבחור באטרקציה אשר תהפוך את החגיגה למשודרגת, כמו למשל הזמנה של אמן חושים. עם זאת, חשוב להיצמד למסגרת התקציב ולבחור באטרקציה אשר מותאמת את סכום ההשקעה הראשוני שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה