עובדי מדינה: כך תחסכו כסף במשלוחי אוכל

עובדי מדינה: כך תחסכו כסף במשלוחי אוכל

משלוחי אוכל

מי שעובד עבור המדינה, יודע שלצד המאמץ לצמצם פניות של קהל, להפוך את הדברים לברורים ולנהל תהליכים בירוקרטיים כאלה ואחרים – מגיע הרעב, ועמו גם הפסקות צהרים בהן חשוב לצרוך בהם ארוחה חמה ומזינה. "הצבא צעד על קיבתו" אמר המצביא נפוליאון בונפרטה – בעוד שאכן כך: כאשר אנו שבעים, אנו אנרגטיים יותר ויכולים לבצע משימות על הצד הטוב יותר.

כיצד חוסכים בתקציב ארוחת הצהריים

מי שעובד בסניפי מס הכנסה, ביטוח לאומי, ברשויות החוק, כמו גם בשאר ארגונים ממשלתיים – יודע כי לעיתים ארוחות הצהריים יכולה להיות יקרה. זאת בהיעדר מזנון זמין בו אוכל טוב ומסובסד. לכן, רבים ממנהלי הארגונים בוחרים כרטיס סיבוס עבור העובדים – מה שמאפשר משלוח אוכל בעלויות נמוכות במיוחד.

אבל מה זה הכרטיס הזה?

כרטיסי סיבוס נועדו עבור חברות וארגונים שמסבסדים את ארוחות הצהריים של העובדים שלהם, ומחפשים פלטפורמה מתקדמת למימוש ההטבות. סיבוס הוא כרטיס אוכל חכם שמאפשר הטבות וארוחות מסובסדות בכול רחבי הארץ! בכך מקבלים המעסיקים תיקי לקוחות שבאמצעותם מנוהל התקציב לאורחות של העובדים, כאשר בכך אפשר להזמין ארוחת צהרים עבור כל משרד, מרחב עבודה או ארגון.

כיצד אפשר להצטרף?

כדי שגם אתם תוכלו להנות מארוחת צהרים זמינה במחיר משתלם, כדאי להפנות את תשומת ליבו של המנהל אל כרטיס סיבוס שמאפשר הצטרפות של מנהלים אל השירות. לאחר ההצטרפות, ניתן היה להנות מארוחות ביותר מ 6,000 מסעדות בכול רחבי הארץ. הפלטפורמה החכמה של הכרטיס – תאפשר מעקב אחר תקציב הארוחות, אחר הזמנות, קבלת חשבוניות ותיאום מושלם מול ההורדה היחסית של הסכום ממשכורת של העובד.

איך חוסכים הוצאות  ארוחות הצהרים?

מלבד הצטרפות למסלולים כאלה ואחרים, המספקים ארוחות מסובסדות – תוכלו אתם כעובדים – להכין בסופי שבוע מגוון מאכלים, תוך שאתם מפרישים כמות אוכל מספיקה עבור ימי העבודה. קנו "חמגשיות" רב פעמיות וחלקו את האוכל בין התאים, בעוד שמומלץ להקפיד לשים במגשית מאכל אחד עשיר בחלבון, כזה שיש בו פחמימות וסלט ירקות. בכך תוכלו לאכול ארוחה מזינה ולהישאר ערניים ושבעים במשך כל שעות היום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה