למה כדאי להיעזר בבדיקת תלוש של הינשוף?

למה כדאי להיעזר בבדיקת תלוש של הינשוף?

שכר מורים

תלושי השכר של המורים מבוססים על הסכמי שכר רבים והם כמובן מושפעים גם מנתונים אישיים של העובד כך שהחישוב הינו מורכב ומסובך. מסתבר כי בשלושים אחוז מהתלושים של עובדי ההוראה נופלות טעויות וחשוב מאוד לעקוב אחריהם.

זה בדיוק מה שמציעים לכם ב "ינשוף". בדיקה מקצועית של תלוש השכר על מנת לוודא כי אתם מקבלים את כל מה שבאמת מגיע לכם.

שכר מורים

בשונה מכל העובדים במשק, השכר וכמובן בעקבות כך תלושי השכר של המורים, מורכבים מהרבה מאוד סעיפים המשפיעים על השורה התחתונה של הנטו בתלוש.

מורים רבים לא באמת מבינים מה קורה בתלוש ואיך מחשבים עבורם את המשכורת. בנוסף לזאת, בגלל המורכבות הרבה של התלושים הללו, קורה לא פעם שנופלות טעויות די משמעותיות כשבמקרים רבים הם לרעתו של המורה. לאחר בדיקה של איש מקצוע ניתן לעלות על הטעויות הללו שעשויות להגיע אפילו להפסד של מאות שקלים בכל חודש. לא חבל? תוכלו לבדוק זאת בלחיצה כאן.


בודקים את התלוש

כדי לוודא כי התלוש מדויק ואין בו טעויות, כדאי מאוד לפנות אל איש מקצוע אשר יבדוק אותו היטב, יבחן את כל המרכיבים ואת כל השורות של התלוש. כך יוכל כל מורה לוודא כי אכן אין פספוסים והכול מתוגמל כחוק.

אנחנו כאן כדי לספר לכם כי קיים שירות מעולה ומדויק של צוות אמין המבטיח בדיקה מקצועית של התלוש.


ינשוף – הבדיקה המהירה והיעילה ביותר

בינשוף מבצעים עבורכם את הבדיקה באמצעות הכלים המקצועיים והידע הרב אשר ברשותה של הצוות. כך ניתן להגיע למסקנות מהירות בדבר טעויות אם ישנן וכמובן גם לתקן את המעוות.

הינשוף לא רק מאתר את הטעויות. הוא גם עוזר לאתר את הגורם הרלוונטי לצורך הטיפול בטעות והוא גם מנחה את הלקוח איך וכיצד יש לטפל בטעות.

כאשר התלוש עובר את הבדיקה המקצועית של כל המרכיבים בתלוש, ניתן בהחלט להיות רגועים כי המשכורת המשולמת בסופו של כל חודש זהו אכן התשלום המלא המגיע למורה.

ינשוף – צוות מקצועי המבטיח בדיקה מהירה ויעילה במחיר ששווה לכם לשלם בכתובת
https://paywatch.co.il/ .

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה