5 חוקים לסחר מוצלח

5 חוקים לסחר מוצלח

מסחר אונליין

רוב האנשים שמעוניינים ללמוד כיצד להיות סוחרים רווחיים, צריכים להשקיע כמה דקות בלבד באינטרנט עד שיתקלו במשפטים כמו "תכנן את הסחר שלך- סחור בתוכנית שלך" ו- "שמור על מינימום הפסדים".

אך עבור סוחרים חדשים, מידע מהסוג הזה יכול להיות רק כהסחת דעת מאשר עצה טובה. סוחרים חדשים לעתים קרובות רק רוצים לדעת איך להגדיר את התרשימים שלהם כדי שיוכלו לעשות כסף כמה שיותר מהר.

עם זאת, כדי להצליח במסחר, יש להבין את החשיבות של קיום קבוצת החוקים שמנחים את כלל הסוחרים במגוון חשבונות מסחר. כל חוק לבד הוא חשוב, אך כאשר החוקים משתלבים קיימות השפעות חזקות.

מסחר אונליין

מסחר, עם כללים אלה, יכול להגדיל באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה שלכם.

השתמש תמיד בתוכנית מסחר

תוכנית מסחר היא סידרה של כללים המציינים את כניסת ויציאה של סוחרים וניהול כספים. באמצעות תוכנית מסחר, סוחרים יכולים לסחור ללא מאמץ רב.

עם הטכנולוגיה של היום, קל יותר לבחון את רעיון המסחר לפני שהחלטתם להשקיע או אן הנושא מעניין אתכם בכלל. קיימים נתונים היסטוריים, רעיונות מסחר ותוחלת תוכניות מסחר המאפשרים לסוחרים החדשים לקבל אינדיקציה על עולם הסחר ואפשרות הכניסה שלהם אליו.

התבססו על עובדות

פיתוח שיטתיות מסחר בהתבסס על עובדות עלול לקחת לכם זמן, אך ממש שווה את המאמץ.

הונאות מסחר נפוצות מאוד כשמדובר על מסחר אונליין. אך עובדות, ללא רגשות או תקוות, צריכות להיות ההשראה שלכם לפיתוח תוכנית מסחר.

סוחרים שאינם ממהרים ללמוד, בדרך כלל לומדים על מסחר אונליין ושואבים מידע מכל אתר שיספק להם המלצות ועצות. נסו לחשוב על זה כך- אם הייתם רוצים להיות עורכי דין, מן הסתם הייתם הולכים ללמוד תואר במשפטים. תואר לוקח בין שלוש לארבע שנים. אין כל הבדל בין למידה לתואר לבין למידה על עולם המסחר.

פקודת עצירת הפסד

עצירת הפסד היא למעשה סכום הנקבע מראש על י די הסוחר, כאשר הוא מתחיל להשקיע.

עצירת הפסד יכולה לעמוד גם על דולר אחד או אחוז אחד אך בכל מקרה מגבילה את החשיפה של הסוחר להפסד גדול יותר.

התעלמות מעצירת ההפסד, גם אם אתם כרגע בצד המנצח, הוא תרגול רע. קיום עצירת הפסד עדיין נחשב למסחר טוב אם הוא נופל בתוך תבנית התוכנית שלכם. לא מציאותי לחשוב שבכל השקעה תצאו עם רווח.

שימוש בעצירת הפסד יכול לסייע לך ולהבטיח כי ההפסדים שלך יהיו מינורים ומוגבלים.

הבנת החשיבות של חוקי וכללי המסחר וכיצד הם פועלים יחד, יכולה לעזור לסוחרים רבים להקים עסק במסחר.

מסחר, מסחר אונליין וכל צורת מסחר אחרת, הוא עבודה קשה. סוחרים בעלי סבלנות ומשמעת שעוקבים אחר כללי המסחר יכולים להגדיל את סיכויי ההצלחה שלהם בזירה תחרותית יותר בעתיד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה