למה ראשי דיו כל כך יקרים

למה ראשי דיו כל כך יקרים

למה ראשי דיו יקרים

אחד מן הדברים שנעשים בולטים לאחר בדיקה מעמיקה הוא שהעלות עבור רכישה של ראשי דיו היא עם הבדלים קטנים בין חנות אחת לאחרת שמוכרת את המוצרים הללו עם ראשי דיו מקוריים בלבד, כאשר ההבדלים במחיר יורדים וצונחים אל עלות יותר סבירה כשאר מדובר ברכישה של חלק שהוא תורם למקור. מה כבר מרכיב את החלקים המקוריים שהמחיר כה גבוה? זה בעיקר העניין של רכישת מוצר ממותג ולא ממש מעבר לכך, וכאן זה חשוב להפעיל שיקול דעת כדי להוביל אל רכישה חסכונית ויעילה ומומלצת באתר דוקטור דיו.

ראשי דיו בעלות של מדפסת חדשה

אם נהיה הכי כנים שאפשר נראה כי העלות של ראשי דיו כאשר באי אל חנות לשם ביצוע של רכישה היא מאוד מאוד גבוהה. חלק כה קטן שבו מבצעים שימוש לתקופה די קצרה חייב להיות כזה שלא עולה הרבה, וכאשר רואים את ההבדלים בין העלות של רכישת ראשי דיו של חברה מקורית לעומת רכישה של ראשי דיו עבור חברה שהיא תואמת למקור, מבינים כי מקבלים בדיוק את אותו הדבר רק ללא הרישום של המותג על גבי המוצר.

האם עבור זה צריכים לחשוב כי ההבדל יהיה גם באיכות של המוצר? הדבר שווה ערך לכל הפריטים אשר נמכרים ברחבי העולם, והם תואמים למקור ומביאים שימוש שבו לא מבצעים רכישה בעלות של מדפסת חדשה עבור שני ראשי דיו בלבד.

אין כל סיבה לשלם כל כך הרבה – עוברים אל שימוש בתחליפים

העניין הזה של רכישת תחליפי ראשי דיו מקוריים או טונרים http://doctordyo.co.il/טונר/ עלה בשנים האחרונות בצורה די ברורה, כאשר יותר בעלי עסקים ובעלי מדפסות ביתיות הבינו כי הם מבצעים הוצאה כספית כה גבוהה עבור חלק כה קטן. הרי אם מדובר בדיו שעליו אין בעלות רק לחברות שמייצרות את המדפסות בכל רחבי העולם, מה הבעיה לייצר ראשי דיו שבהם יש את הצבעים הנדרשים ואיתם להמשיך ולהדפיס ללא מפרע וללא עלות נוספה. אין באמת סיבה שאומרת כי צריכים לבצע הוצאה כספית גבוהה בייחוד כאשר הרכישה עבור ראשי דיו היא מאוד תכופה, ועם תחליפי מקור כה איכותיים זו בהחלט בשורה משמחת לבעלי עסקים בעיקר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה