תוספים לשיפור הריכוז

תוספים לשיפור הריכוז

תוספים לשיפור הריכוז

כל אחד מאיתנו היה שמח לשפר את הריכוז שלו כדי להצליח יותר בעבודה וליהנות משעות הפנאי, החופשות והאירועים המשפחתיים. צעירים ומבוגרים סובלים לעתים מבעיות ריכוז אשר מקשות עליהם את התפקוד היומיומי, פוגעות בתפקוד השוטף בבית ובמקום העבודה. לכן שיפור הריכוז הוא אתגר עבור רבים מאיתנו. אלה אשר סובלים מבעיות ריכוז ומתקשים למלא משימות יומיומיות, וגם אלה שמעוניים בפיתוח יכולות הריכוז כדי להיות יעילים יותר, ממוקדים יותר במטרה וגם שמחים יותר בעקבות השיפור. הפרעות קשב וריכוז מוכרות כתופעות אשר משבשות את יכולת הלמידה ומעיקות על ילדים ומבוגרים, ולכן הפחתתן היא משימה עם ערך עליון ותעלת מיידית לכל הצדדים, אלה שסובלים מההפרעות וגם הסובבים אליהם.

ישנם תוספי מזון אשר מועילים לשיפור הריכוז, ואין מחיר לתרומה האפשרית שלהם לחיינו או לחיי ילדינו ותכלו למצוא אותם באתר כליל הטבע. אסור למהר לתת לילדים ריטלין ולהאמין שכך תיפתר הבעיה אלא כדאי לנסות לפתור את בעיות הקשב והריכוז, או לפחות להקל עליהן, באמצעות תזונה נכונה ותוספי מזון. פעולות אחרות אשר משפרות את הריכוז ומחזקות את הזיכרון הן קריאה, משחקי ריכוז ואכילת פירות יער. תוסף מזון חשוב בקטגוריה זו הוא פוספטריל סרין, אשר שומר על התקשורת בתוך תאי המוח ומחסור בו גורם לבעיות בתפקוד המוח.תוספים לשיפור הריכוז

הפרעות קשב וריכוז נובעות לפי המחקרים מרמה נמוכה של ברזל בדם, ואם תוצאות בדיקת הדם אכן מוכיחות שיש מחסור – מומלץ למצוא תוסף ברזל ולצרוך אותו אחרי התייעצות עם רופא. אותם דברים אמורים במחסור ב B12 וגם באבץ. מחסור אחר שעלול להתפתח הוא של חומצות אמינו, שהינן אבני היסוד של החלבונים שבגופנו. תוספים אחרים לשיפור הריכוז שאפשר לרכוש כדי לטפל בבעיה הם צמחי מרפא שונים, שורשים ופרות כמו שיזאנדרה, הפרי הסיני שכינויו "פרי חמשת הטעמים", וכם שיבולת שועל, צמח בעל השפעה מעוררת שמוכקר היטב בישראל.. כמובן שלפני כל נטילת תוספי ברזל או יסודות אחרים וצמחי מרפא – כדאי להתייעץ עם רופא, אבל חלק מצמחי המרפא ניתנים לרכישה גם ללא מרשם ולכן תוכלו להתמש בהם באופן קבוע ללא השגחה רפואית צמודה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה