מחפשים קורס נומרולוגיה? עכשיו יש קורס נומרולוגיה קרוב לבית!

מחפשים קורס נומרולוגיה? עכשיו יש קורס נומרולוגיה קרוב לבית!

קורס נומרולוגיה

רבים בוחרים ללמוד קורסים בנושא שקשור למיסטיקה שכן זהו נושא שבוער בעצמותיהם של אנשים רבים שמנסים להבין ולחקור לעומק התנהגויות, בחירות ואירועים במהלך החיים שלהם. קורסים שעוסקים בתורת הנסתר, סודות ונומרולוגיה הם שכיחים בתקופה זו ומי שבוחר ללמוד אותם מקבל תשובות לשאלות רבות אשר קיננו במוחו.

איך נרשמים לקורס נומרולוגיה

על מנת להירשם לקורס מעין זה יש לאתר מוסד שמעביר את הקורסים בשעות נוחות, כך שניתן יהיה להגיע אליהם בקלות וללא הפסד של ימי עבודה יקרים. כעת ניתן ללמוד קורס נומרולוגיה מפי אחד המבינים הגדולים התחום – ד"ר רמי שקלים.

מה לומדים במהלך קורס נומרולוגיה

באופן כללי ישנם שני סוגים של קורסים:

  • ניתן ללמוד קורס שמיועד לשימוש עצמי והוא יתאים לאלו שמתעניינים בתחום בתור תחביב.
  • קורס אחר מיועד לאלו שמעוניינים לרכוש הכשרה לעסוק בתחום זה בתור מקצוע.

אנשים שמוצאים את עצמם בקורס בנושא זה הם בדרך כלל אלו שמגלים עניין בתחום וסקרנים לשמוע הרצאות על נומרולוגיה ולהבין עוד ועוד אודותיו. כך ניתן להירשם לקורס רגיל או מתקדם וללמוד כיצד ניתן לשנות את החיים על ידי מספרים ואותיות.קורס נומרולוגיה

רכישת ידע בתחום מאפשרת רכישה של כלים שיסייעו לאדם לחזות את מה שעתיד קרות על ידי שימוש באותיות ומספרים. היות ותורת הנומרולוגיה מבוססת על תאריכים, שמות פרטיים ושמות משפחה אז כל אחד יוכל לעשות שימוש בידע. הקורס ינחיל למשתתפים את תורת הנומרולוגיה באופן בסיסי ולאחר מכן יצלול אל השכבות העמוקות יותר. ככל שמתקדמים בחומר כך הדברים הופכים ליותר ויותר מסקרנים.

בוגרי הקורס מזהים את המאפיינים

בוגרי הקורס יוכלו לעשות שימוש בידע שרכשו על מנת לזהות מאפיינים ותכונות של אנשים שונים וכמובן ילמדו כיצד ליצור מפה נומרולוגית מדויקת. הידע יוכל לסייע בקבלת החלטות בחיים, הבנה של אירועים שונים ושליטה טובה יותר במתרחש.

מי שירצה לעסוק בתחום זה יוכל לרכוש את הידע על ידי הרשמה לקורס המתקדם יותר שמכין ומלמד את המועמד למקצוע לאתגרים שבהם הוא יתקל במהלך עבודתו. ניתן לעסוק במקצוע זה במקביל למקצוע אחר וגם בשעות הפנאי שיש לכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
מאיר הרוש

מאיר הרוש

מאיר הרוש הוא כלכלן ואיש עסקים בוגר תואר שני באוניברסיטת בר אילן. מאיר בעל חברת השקעות גדולה המונה סניפים בארץ ובעולם. בזמנו הפנוי מאיר מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי השקעות לחברות ופרטיים, וגם כותב מאמרים מקצועיים בתחום בבלוג זה.

השארת תגובה